Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » T.i. mennyire voltatok hangosa...

T.i. mennyire voltatok hangosak szülés közben? 🤔 már ha fel tudjatok idézni a jelenetet 😄

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 17:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%

Én folyton bocsánatot kértem hogy hangos vagyok. 😅

A szülésznő mondta, hogy ugyan, ne butaskodjak. De én tényleg azt hittem az vagyok. A férjem utólag mondta, hogy egyáltalán nem voltam az, egyszer kétszer jajjgattam fel igazán, de elvileg az sem volt olyan durva.

2021. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%
11-es vagyok, nem értem miért lettem lepontozva? Csak az igazat írtam le. Undorítóak vagytok.
2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
Jajgattam, káromkodtam, ordítottam és kb könyörögtem az életemért! Iszonyatos fájdalom volt, én azt hittem ott fogok meghalni. Lehet azért volt olyen intenzív, mert össz-vissz 3 óra alatt kitágultam. Egyébként a szülésznőm csak annyit mondott, ha ez segít, akkor csináljam. Nincsenek is tiszta emlékeim az egészről, olyan mintha részeg lettem volna és csak villanások vannak meg.
2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%

Elsőnél semennyire mert egy tök normál szülésem volt 3 pici öltéssel.


Másodikkal indított, brutál mennyiségű oxi,folyamatosan nyúztak-vontak,azt hittem,hogy ott döglök meg. Tolófájásnál üvöltöttem,a gyerek konkretan kirobbant belőlem,szanaszét repedtem belül.


Szóval szülés és szülés között is óriási kulonbseg van.

2021. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

Ùgy üvöltöttem vajùdàs alatt, mint akiben kèst forganak. Kb. ùgy is èreztem magam. Az oxytocin infùzió megtette a hatàsàt, mozogni sem bìrtam, csak feküdni meg üvölteni, pedig direkt sètàlòs ctg-t kèrtem . Èletemben akkor kiabàltam leghangosabban.

Kitolas elejèn mèly hangon ordìtottam, mint egy anyatigris, onnan tudtam, hogy az màr a kitolàs. Kèsőbb màr nem fàjt, nem kiabàltam, de beszèlni sem vagy alig maradt levegőm 2 összehúzòdàs közt. (màr amikor volt mondanivalòm)

2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%

Én csak zokogtam közben.

Igaz, nem is volt egyszerű szülés.

2021. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
73%

Én alapvetően csendes szenvedő vagyok, a szülésznő szólt rám hogy engedjem ki a hangomat (á-zak). Emlékszem az elsőknél tök hülyén éreztem magam 🙈

De nekem valóban segített.

2021. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem kiabáltam, de csendben sem voltam..Nyöszörögtem, olykor jajgattam, de ilyenkor fogtam egy párnát és az arcomhoz tettem. Nem voltam hangos. Kitolásnál viszont jól esett, akkor sem kiabáltam, sokkal inkább ilyen morgó hangokat adtam ki 😅 Nekem jól esett, nem vett el az energiámból, három nyomásra kint is volt a kisfiam.
2021. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!