Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindulnak a fájások akkor...

Ha beindulnak a fájások akkor még visszatudják tartani a babát vagy már nem?

Figyelt kérdés

35hetes vagyok,ma eléggé intenzív fájásaim voltak,sugárzott a derekamba azt hittem szétszakad,majd sugárzott a medence-szeméremcsontomba és a combomba alig bírtam járni és minden lépésnél fájt.

Keményedtem is,majd délután enyhe lett,de a derekam igy is fájt,hányingerem lett és nagyon fáradt lettem.

A baba déltől kezdve alig mocorog,néha néha megmozdul,meg rúg vagy fordul egyet de ennyi,eddig nagyon aktív sajtkukac volt,nonstop rugdosott és mocorgott.

Furcsa,mert hirtelen olyan sárgás színű folyás vagy micsoda lett,mint a vízzel higított vanilliás puding lenne,de mellette valami nyákos áttetsző valami is van kis darabokban.(bocsi az undiságért).

Ebből szülés lesz vagy így még egyben maradunk azért?

Vagy ha szülés is lesz akkor visszatudják tartani a babát?



2021. ápr. 21. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én annyiszor voltam bent, hogy már név szerint ismertek 😂

De mindig mondták, inkább 100x feleslegesen, mint 1x későn.

Emberi időben, tehát ha napközben megnézeted magad, hidd el nem lesz egy rossz szavuk sem. A fájások nem is, de a bő vizes sárga folyást azért megemlíteném nekik. Nekem sima átlátszó volt mint a víz, de megnézettem.

2021. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Múlthét kedd óta van ez,amikor bejött a front,fronérzékeny vagyok nagyon.

Utoljára 33hetesen látott a doki,akkor még zárt volt minden,kenet vétel is bolt,szűrések is,mind negatív lett.

Jóslózok a 24.héttől,de akkor nem volt vészes és enyhe bolt,nem fájt egész nap.


Én kaptam egy leszúrást a kórházban hogy minek kell állandóan bemennem a semmikkel.Kaptam magnéziumot infúzion és ennyi,hazaengedtek,azt mondták akkor menjek ha rendszeresek.

A dokimhoz csak jövőhéten szerdán van időpontom.

Ha nem múlik akkor bemegyek a kórházba mindenféle képpen.


Én nem fújom kívülről ezeket bocsánat,én azt mondtam amit olvastam és amit mondtak nekem is,hogy 36.-37.hétben érik meg a tüdő addig nem jó ha megszületik.

2021. ápr. 21. 21:56
 13/18 anonim ***** válasza:

36.hét előtt számít koraszülöttnek, de szerintem ez már simán belefér(ne).

A nyákdugó nekem átlátszó volt, aztán kicsit halvány rózsaszínes, a WC papíron láttam csak.

Nekem ahogy elment 2 napra rá beindult a szülés, de én a 38 héten voltam.

Amúgy lehet még hetekig bírod.

Ha meleg víz hatására elmulnak a fajasok akkor azok csak jósló. Mérd a fajasok közötti időt, és ha rendszeres és nem múlik, csak akkor indulj el. Pihenj sokat.

2021. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A leszúrással ne foglalkozz soha. Unokatesóm két egymást követő napon ment be "jóslókkal" a kórházba 35. héten. Jól leb.. ták mindkét alkalommal hogy mit rohangál. Harmadik nap ismét bement, akkor azért lett leszúrta, hogy miért nem korábban ment. Négy ujjas méhszájjal pár óra múlva már babázott (nem lett semmi baj a koraszülésből).
2021. ápr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

35 héten este folyt el a magzatvizem "A" babánál. Bementünk mivel fáj@sok nem voltak azt mondták majd reggel megcsászároz a dokim.

Kaptam egy düdőérlelőt.

Mondjuk szerintem feleslegesen mert rá 2 órárra tolhattak a műtőbe mert 10centire kitágultam és a fiam jött volna ki keresztben. A babák egészségesen születtek, nem kaptak légzés támogatást sem (érett volt a tüdejük) koraszülött osztályon voltunk a kis súlyuk miatt

2021. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 35 hetesen született-bár nekem már 30 hetesen nyitva volt a méhszáj. Nem kaptam se tüdőérlelőt, se semmi mást és koraszülött sem lett, mert a súlya megvolt. Paráztam én i, hogy még nagyon kicsi, de semmi baja nem lett, azóta elmúlt 18 éves, egészséges kisfelnőtt :)
2021. ápr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Fú ilyenkor úgy ki tudnám osztani az ott dolgozókat. Mi az hogy lecsesznek, hogy miért mentél be.

Ez a dolguk.

2021. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Neharagudj kerdezo. De pont nem azzal kellene foglalkoznod h mit szolnak az orvosok, meg a korhazban.. a babad eleterol van szo. Azzal pedig ne szorakozz. Ha ugyerzed gond van, menj be. Tulozd el ha szukseges. Mondd h nem mozog tegnap ota, es ennyi. Es h folyasod van (azt is ki kell vizsgalniuk) minden tulozz el szepen ha mashogy nem megy. Kit erdekel a szomszed velemenye?
2021. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!