Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány évesen és milyen úton...

Hány évesen és milyen úton (természetes vagy császár) szültetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a napokban hallottam 2 személyről is, akik 31-32 évesen a császárt választották a koruk és a baba védelme miatt. Úgy értem a baba védelmét, hogy pl. nem tágul a kismama megfelelően és amikor próbálja "kimyomni" az anyukából az orvos a babát, véletlenül megnyomhatja vagy mivel túl sokáig megy az egész, más baja lehet a kicsinek. Így inkább a császár mellett döntöttek már az elején.

2021. ápr. 29. 16:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%

18#

Drága ha figyelmesen olvasod.. 2 db sürgőssegi császárom volt. Nyílván olyan komplikációk vannak ami miatt nem engedtek harmadszor másként szülni.

Az első toxémia a második fenyegető hegszétválás miatt. Majd műtét közben derült ki, hogy bár a hegemet alig 1-2 mm tartotta mindenem mindennel összenőtt, letapadt a vastagbelem megtekeredett. 2 órát műtőttek, másnap bélgyulladást kaptam (ismeretlen eredetű bélgyulladásom van 6 éve).

Harmadik alkalommal ismét sokkal kisebbre saccolták a lányom (magasvérnyomásos is vagyok) megkeveslett a magzatvíz, a hegem ismét vékonyodott.


Szóval köszönöm, de hagyjuk ezt dolgot,hogy hogyan is szülhettem volna vagy sem, ezt ne Te mint hozzá nem értő akard megmondani. Amúgy ismételten voltak összenővések, most csak 1 órát műtöttek.

Nyílván a gyerekem és a saját életem a fontosabb nem pedig az "élmény" a természetes szülésének..

2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
72%
21 Leírtam hogy anyumnak is 2 sürgősségi után volt természetes szülése. Az más ha neked olyan komplikációk voltak ami miatt nem lehetett, de te általánosságban írtad, hogy nem hagynak választani
2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kevesen szülnek manapság 2 csm után természetes úton..
2021. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen hüvelyi úton.
2021. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
21 hát én 33 óra vajúdás és 1,5 után meg mindig fennálló szövődmények után azt mondom, semmiféle “élményről” nem maradtál le. 😂 ok biztos, hogy egy gyors komplikáció mentes hüvelyi szules a legjobb, de ezt senki nem garantálja nekem meg annyi bajom lett, hogy legközelebb magán kórház és csaszar.
2021. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen hüvelyi úton.
2021. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
18,20,39 hüvelyi elsőnél volt gátmetszés 4.5 kg volt,de a 3. volt a legrosszabb szerintem mert indított volt az első kettőnél mire korházba mentem ki voltam tágulva szépen észrevétlenül, na az indítottnál, a korházba kellett ,,parancsra" tágulni.
2021. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%
22 évesen program császár súlyos összetett szívbetegség miatt (babánál)
2021. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
65%
32 évesen, programcsászár,farfekvés miatt.
2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%

25 éves voltam 41.héten elment a magzavizem,de nem tágultam. 20 órát kínlódtam. Végig ment az oxitocin,izomlatító szurikat kaptam,de úgyis csak az utolsó órára tágultam ki,addigra már fájásaim sem voltak. Próbálták kinyomni belőlem,de nem sikerült. Gyenge lett a szívhang és hozták a vákumot! Brutál érzés volt,h nem sírt fel..

Nem is értem ha már van mód a császárra miért alkalmazták nehezen?? Borzalmas,hogy kockára teszik a baba életét!

Szerencsére nem lett semmi károsodása. 4200gramm és 53cm lett az én csodám. :)

2021. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!