Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány évesen és milyen úton...

Hány évesen és milyen úton (természetes vagy császár) szültetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a napokban hallottam 2 személyről is, akik 31-32 évesen a császárt választották a koruk és a baba védelme miatt. Úgy értem a baba védelmét, hogy pl. nem tágul a kismama megfelelően és amikor próbálja "kimyomni" az anyukából az orvos a babát, véletlenül megnyomhatja vagy mivel túl sokáig megy az egész, más baja lehet a kicsinek. Így inkább a császár mellett döntöttek már az elején.

2021. ápr. 29. 16:45
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
88%
38 vagyok, szülésznő. Többnyire az jellemző a kórházakra, hogy 40-50%-os a csádzározás aránya. Persze nincs mindenhol így. Nekem az a tapasztalatom, hogy az anya kora 40 körül és afölött indikáció. Inkább társindikáció szokott lenni. Több dolgot mérlegelnek, az anya kora csak egy közülük.
2021. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
29 évesen, császárral, farfekvés miatt.
2021. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!