Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés fogadott orvos,fogadott...

Szülés fogadott orvos,fogadott szülésznő és az apuka nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom

Nincs fogadott szülésznőm

Nem éreztem szükségesnek,szerintem ezek nélkül is megtud születni egy gyerek. Az már egy másik oldala a dolognak hogy valószínű a bánásmódba érezhető a külömbség!


Mivel már a vége felé járok párommal komolyabban is beszélgettünk arról hogy szeretne e bejönni a szülésre vagy sem,mondtam neki hogy nem szeretnek semmit raeroltetni ,ez legyen a sajat dontese.


De amikor kimondta ,hogy azt érzi hogy inkább nem szeretne mert fél,soha se látott még ilyet és fél a sajátmaga reakciójától is akkor elégge magamrahagyva éreztem magam főleg hogy mivel nincs fogadva orvos ,szuleszno sok gondoskodast,torodesre nem szamitok


Paromnak a valaszara probaltam ugy reagalni hogy ne tudjon fel neki belole semmi. Mondtam hogy rendben,ha o igy erzi akkor en elfogadom


A kerdesem az lenne hogy akik igy szultek milyen volt?


2021. máj. 2. 09:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichológus, aki egyébként pároknak is szokott szülésfelkészítő tanfolyamot tartani, javasolt egy köztes megoldást: próbáljunk megegyezni abban, hogy bejön velem a párom a vajúdásra, vagy legalábbis annak egy részére, amíg még neki is rendben van a dolog. És legyen előre megbeszélve, hogy lehetősége van kimenni bármikor, amikor akar. Azt mondta, így az apukák többsége végül egyáltalán nem akar kimenni, mikor szólnak nekik, hogy akkor most jön a kitolás, saját döntésből maradnak. Fokozatosan hozzászoknak a helyzethez
2021. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kétezres évek előtt bizony az anyuka egyedül szült,csak az orvosa szülséznője és a csecsemős nővér volt bent. apuka,anyuka anyukája,meg a kisérők csak a vároterembe ülhetek. apás szülsé akkor is volt,de ritka esttt.21. századba ritka az egyedül van bent a szülő nő,és 0 családtag van bent
2021. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!