Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kéne bemenni ez miatt a...

Mikor kéne bemenni ez miatt a kórházba? Császáros kérdés is.

Figyelt kérdés

Az előző terhességem sürgősségi császár lett,nem volt magzatvíz elfolyás,fájások se nyákdugó távozás.

2 nap múlva 38hetes terhes leszek,3 napja folyamatosan szúr és fáj a hüvelyem,olyan mintha a baba kaparná a méhszájat,persze ez lehetetlen.

Sokat keményedik a hasam és közepes vagy erős görcseim szoktak lenni,de minden nap és folyamatos,időt se tudom ez miatt mérni.

2 napja székelési ingerem van folyamatosan,alig bírok leülni,ha gugolok még erősebb ez az érzés.

A derekam egyre jobban leszakad,a medencecsontom jobban fáj és sokszor érzem a nyomást és a feszülést,ilyenkor a combtövemben is kellemetlen fájdalom sugároz és nyilal,ilyenkor a járás,az állás is nehéz.2 napja folyamatosan fáradt és álmos vagyok pedig pihenek és alszom is ha tudok,rám nem jellemző mert mindig tettem vettem,elötte való nap a lakást is rendbe tettem.


Ezek még csak jóslók lennének,vagy lassan beindul már a szülés is?

Tudom hogy ezt senki nem tudja előre megmondani,nem is azt várom,de hátha tud valaki segíteni hogy mikor érdemes ez miatt bemenni amiből szülés is lehet.

Megjártam a kórházat ez miatt és hazaküldtek 2-3 hete.



2021. máj. 9. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Én megint bemennék a kórházba, hogy vizsgáljanak meg, mondjanak valamit. De legalábbis felhívnám a dokimat.

Amúgy császár lesz megint, vagy VBAC-ra készülsz? Ha VBAC, akkor igazából jó is, ha beindul, nem?

2021. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ezek jóslòk. A beindult/aktìv vajùdàsnàl màr rövid szünet van csak az összehúzódàsok között, amikor màr beszèlni is alig tudsz köztük, az màr a szülès.
2021. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen én is már azon gondolkodtam hogy bemegyek a kórházba,hogy mondjanak valamit,de sajnos a múltkori kórházi látogatás nyomot hagyott bennem,mert a balkezemet szétszadizták,a hajlatnál nem tudtak normálisan levenni vért és szétszúrták,majd a csuklómnál lévő érbe szúrtak,de az sem sikerült éppen jól mért elösször is rosszul tették be,makd össze vissza húzták benne,utána kifolyatták a vért mire sikeresen betudták rakni a branült,de addigra megdagadt a kezem,2,5hétig bevolt dagadva véraláfutásos lett,majd belilult és most még mindig bevan kékülve-zöldülve,alig bírtam behajlítani a kezemet annyira fájt.

Óránként volt rámnézve,miközben ctgn voltam.Így nem volt kellemes látogatás és durván nézték meg a méhszájat,pedig látták rajtam hogy nagyon fáj.


Program császár lesz,de ezért is kaptam a fejemre hogy mi az hogy én császárt szeretnék,mert simán megtudnám szűlni azt a gyereket természetes úton,csak nem vették figyelembe azt hogy a dokim is ezt javasolta.


Holnap hívom a dokimat,mert eddig sehogy nem értem el,az utolsó nőgyógyászati vizsgálat óta,de viszont problémák adódtak a terhesség kapcsán.


Feleslegesen nem szeretnék kórházban tölteni időt őszintén.

2021. máj. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!