Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szülhetek? Választható,...

Hol szülhetek? Választható, hogy melyik kórházban szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát tervezünk, egyelőre sajnos még nem jött össze. Felmerült bennem a kérdés, hogy ha majd arra kerül a sor eldönthetem azt, hogy hol szeretnék szülni? Kinéztem például a székesfehérvári szülészetet, amit most gyönyörűen felújítottak. De Szerkszárdhoz tartozom területileg, viszont rosszul vagyok attól a helytől. Szóval ha úgy van mehetnék Székesfehérvárra is akár? Mert akkor nyilván szeretnék már egy olyan orvoshoz is járni, aki ott dolgozik. De nem tudom ez hogy működik. Meg persze most ezt meg is bonyolította a hálapénz eltörlése, akkor ugye egyáltalán nincs olyan, hogy én választok orvost? Köszönettel a válaszokat!

2021. máj. 13. 14:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok. Az igazság az, hogy akihez járok doki eddig Szekszárdon volt szülész, de pár hónapja már nincs ott. Nagyon szerettem volna nála szülni és mivel a kórházzal sem volt tapasztalatom, ezért ügy gondoltam jó lesz az. De nem rég sajnos missed ab-m volt, így be kellett feküdjek Szekszárdra. Hát nyilván egy ilyen dolog ahol sem lenne jó élmény, de maga a kórház is eléggé taszító volt. Szóval ez elbizonytalanított. De most még sajnos úgysem aktuális ezen gondolkoznom, és ha ott tartok majd őszintén remélem, hogy az lesz a legnagyobb problémám, hogy mégis hol szüljek... Csak kíváncsiságból kérdeztem ezt, hogy mégis mire számítsak majd.
2021. máj. 16. 10:55
 12/12 anonim válasza:

Nem tudom ki pontozott le a normális válaszom miatt. Azért ,mert nekem sikerült ugyanúgy a fogadott orvos dolog illetve kórház választás .Egy doktor sem fogja hirdetni, hogy már pedig ő bevàllalja és be megy. Ezt négyszemközt kell megbeszélni. Ettől függetlenül nem hazudtam.



Kérdező neked pedig minden jót kívánok ❤️


Üdv


10-es válaszoló

2021. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!