Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szülés után méhsüllyed...

Akiknek szülés után méhsüllyedésük,sérvük lett, hogy alakult a rákövetkező terhesség/ szülés után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sérvben szenvedek, egyelőre nem tervezek másodio babát. De ugy tusom van kockázata, hogy tovább romlik, főleg ga természetes úton szüli meg az illető. A kihordás is plussz teher a medencefenék izmoknak.


Intim torna a terhesség alatt is és a szülés után is!


Én kockapesszáriumot hordok most hólyagsérvre és végbélsérvre, ez akár telejsen rendbe is hozhat. Olvastam voltnolyan aki terhessége alatt is hordta, persze orvosi beleegyezéssel, felügyelettel.

2021. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb esetben romlik a helyzet minden további terhesség és szülés során, ez ilyen. Az utolsó szülés után érdemes lehet műtéttel korrigálni, addig általában fölösleges.
2021. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!