Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2. babátok születése utan...

A 2. babátok születése utan visszanyertétek az alakozokat?

Figyelt kérdés

Az első babám után szoptatás alatt pikkpakk újra sovány lettem. Majd abbahagytam és plusz 5kg feljött. Most ezzel a plusszal kezdtem a 2. várandósságomat.

A súlyom aggaszt...szeretnék csinos lenni utána megint.


2021. jún. 8. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első terhességem után maradt rajtam 6-7 kg plusz. A második terhességet azzal indítottam. 7 hónapos a gyerek. Az induló súlyom már visszanyertem kb 3 hónapja de az a plusz 6-7 kg még látszik. Legjobban a hasamon sajnos. Eddig úgy érzem semmit nem ér az edzés és a diéta...de legalább nem hízok. Most belekezdtem egy hozzáértő által írt edzésbe. Kíváncsi vagyok, hogy menni fog-e. Ettől függetlenül próbálok csinosan öltözni, előnyös ruhákat hordani.
2021. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos nem...

35/F

2021. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél szoptatás alatt még lejjebb is mentem sajnos

De egyébként is 10 kgt híztam

2.nál 12 kg híztam 35 hétig (korababák lettek az ikrek)

2 óránként fejtem, de a 2 hét kórházban töltött idő alatt minden plussz lement rólam.

Amit pedig szerettem volna megtartani

2021. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ket hete szültem, kb 3 kilo plusz van már csak rajtam. A hasam ugyanolyan lapos. 58 kilo vagyok, 68 voltam szülés előtt. Most kb s a meretem, jo lenne ezt a 3 kilot is gyorsan ledobni, hogy tudjam az összes ruhámat hordani.
2021. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, folyamatosan híztam szülés után
2021. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hat majd elkezdesz kicsit mozogni es odafigyelsz a kajara. Ennyi.


En szoptatas elso fel eveben felszedtem 10 kgt, holott szules utan annyi voltam, mint terhesseg elott. Amint a baba elhasalgatotr maganak, tornazni kezdtem es kaloriat szamlalni. Meg a tejem is tobb lett. 5 honap alatt ledobtam 11 kgt.


Hiaba stresszelsz ezen most. Makd meglatod.

2021. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sikerült elkezdenem odafigyelni magamra (ésszel enni, sportolni itthon), amikor a kicsi 1 éves, a nagy 3 éves lett. Szoptatás alatt én is híztam, de nem is figyeltem oda magamra. Kellett ez az életkor, hogy kiszámíthatóbbak legyenek a mindennapok.
2021. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Igazatok van, előre kár ezen parázni...

Egyébként a normál kategóriába tartozok, de látom, hogy vastagodott a combom, kapaszkodók lettek oldalt stb... Bízom a legjobbakban, persze tenni is fogok érte

2021. jún. 8. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:

2. Utàn nehezebben.

Az első nekem is így volt.


Nem indultam plusszal sem, de 5 kg-mal több jött fel.


Most 16 hó után 2 kg van rajtam.

De 2-3 hónap alatt ment le most 8 kg, kőkemény odafigyelèssel, ès tornát is kezdtem.


Nem olyan, mint lánykoromban, de az nem a 2 kg miatt..

Az edzés kell mèg.

2021. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
4es vagyok. Miért lettem lepontozva? Azert mert ilyen hamar visszafogytam? Nem csináltam semmit erte, eszek normálisan. Erről nem tehetek. Sőt, azt is akkor elmondom, hogy egyetlen egy csikom sem lett egyik terhességemnel sem.
2021. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!