Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma is van olyan hogy direkt...

Ma is van olyan hogy direkt koraszülés legyen?

Figyelt kérdés
Egy 18. Században játszódó filmben láttam hogy egy főzet segít 8 hónapra szülni élő, ép, egészséges gyermeket. Ilyet ma is lehet valahogy csinálni kockázat nélkül?
2021. jún. 9. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért? Miért akar valaki 1 hónappal korábban szülni?
2021. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

1

Ó láttam én már ott olyat aki peteéres után 3 nappal tesztelt, mert "apukának" épp szülinapja volt és hát az olyan cuki, pozitív tesztet adni neki 🤣🤣

Szóval bármi lehet, karácsony, nyaralás, semmi sem lep meg.

2021. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
1-es, talán például Victoria Beckhamről feltételeztek hasonlókat, hogy ilyet csinált. Az ok, hogy ne menjenek annyira szét a csípőcsontok, stb., meg tudják őrizni karcsú alakjukat.
2021. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát régen sok mindent megoldottak. Pláne annak érdekében, hogy vetélés, vagy halva születès legyen, pèlda Románia, mikor tilos volt az abortusz. De normális ember ilyet nem tesz, miért szülne valaki egy hónappal hamarabb, ha minden rendben, és a baba nem akar kijönni idő előtt? Nem épelmèjű dolog kockàztatni.
2021. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eleg pénzed,magánban elintézik,hogy 8 hónapban prograncsászárod legyen. De kérdezd erről rubint rékát.. neki mindhárom gyerek így lett,hogy ne nyúljon ki a bőre és csm után fikázhassák a többi kismamát a kedves gnóm urával együtt.
2021. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
filmeb sok minden számitogépes,előre megrendezett dolog.nem létezik 21.-századba ilyen.mert ilyen fiatalon indul meg a szülés,akkor inkább az orvosok visszatarták és leálitják a szülést
2021. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 36 hét nem olyan borzasztóan kevés, ha azt betöltöd, az orvos már nyugodt. (3-as válaszoló vagyok.)
2021. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért kéne, mert a férj nem volt otthon a fogantatás alatt csak 1 hóval előtte.
2021. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!