Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen edzések alatt figyelt...

Terhesen edzések alatt figyeltek a pulzusszámra?

Figyelt kérdés
26+3hetes vagyok, mostanában többször is felmegy edzés közben 140ig. Eddig nem volt jellemző, de gondolom ahogy növekszik a pocak egyre nehezebb lesz. Úgy emlékszem tartósan 150fölé ne menjen ugye?

2021. jún. 14. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
magas a pulzusod az egészségesen nem terhesen,terhesen is problémás
2021. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván edzések közben felmegy 😄 Gondolom figyelmesen végigolvastad a kérdést...
2021. jún. 14. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Tartósan ne menjen fel 140 fölé, az, hogy edzés közben kétszer 30 másodpercre felmegy az nem gond. Én ugyanúgy nyomom a HIIT edzéseket (módosításokkal) amiket előtte is, a pulzusom 100-172bpm között mozog, átlagban 139bpm, ez így nem gond, a mai edzésemen egyetlen egyszer ment fel és az sem tartott egy egész percig. Egy ütős cardio ahol 20 percig folyamatosan magas viszont nagyon nem jó.
2021. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 3as! 140fölé nem ment, csak addig. Leírnád, hogy hogy csinálod a HIIT-edzést így?

Én azt egy ideje nem mertem, csak kardio, meg súlyzós edzés mini súlyokkal.

2021. jún. 14. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugrálok, ezeket módosítom. Nem hasazok, ezeket vagy teljesen módosítom vagy könnyítem. Nem csinálok töményen cardiós vagy hasazós edzéseket és nem edzem heti 5 napot mint a terhesség előtt, hanem csak heti 3 napon, illetve nem is 1-1,5 órát hanem maximum 40 percet. A súlyokat is módosítottam minimálisra.
2021. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezeket én sem szoktam 😊 Sajnálom, hogy lepontoznak, de vannak itt sajnos akik sem szöveget értelmezni nem tudnak pl az első válaszoló ( pedig a szövegértés általános iskola)

Meg vannak akik pukizni se mernek a terhesség alatt, nem hogy edzeni...

2021. jún. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!