Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen fizikai...

Császár után milyen fizikai problémáid voltak/maradtak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészen biztosan vannak összenövéseim pedig aktív voltam, mozogtam sokat. Ez ugye alattomos, mert csak feltárással lehetne bizonyítani. De érzem hogy vannak. Menstruációs fájdalom esetén érzem hogy több minden húzódik, nem csak a méhem, illetve peteérés környékén is szoktam érezni ezt a kellemetlen érzést. A hegem szép, de ez elég zavaró. Ez van.
2021. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok semmi problémáról, szépen gyógyult a sebem, hamar felépültem.
2021. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Menzeszkor szúr a bal petefészkemnél császár óta. Mióta terhes lettem újra is ott szúr, húzódik mindig. Ezen kívül a kötényhas, ami zavar, hiába vagyok vékony és nem is híztam sokat, a hegemre rálóg a bőr. Ezt majd leműtettem szülés után, másképp sajnos nem fog helyrejönni.
2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek nagyon komoly dolgok nincsenek.

Annyi hogy azóta nagyon fáj a derekam, és sajnos nem sajnos egy kicsit lóg a hasam :( de kop kop semmi sincs.

2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Letapad, behúzó heg; belül összenövések (amit majd most, a következő császárnál rendeznek majd); bal oldalt a bőröm köldök alatt teljesen érzéketlen maradt.
2021. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmi, sőt a menzeszem azóta nem fáj, pedig előtte hányásig görcsöltem.
2021. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A második után kötényhasam lett, illetve a katéterrel valamit elbarmoltak, mert akkor is piszkosul fájt, amikor felrakták és azóta ha sokáig nem pisilek, akkor nagyon feszül a hólyagom. Komolyabb problémám nincsen, hála Istennek.
2021. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Összenövés valószínűleg nekem is van. Peteérés környékén erős fájdalmaim voltak. Most úgy néz ki, a fogamzásgátló megoldotta a dolgot, de félek mi lesz ha abbahagyom
2021. júl. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hogyan lehetséges, de mióta császároztak fájdalmas a tampon feltétele.
2021. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Off: honnan tudjátok hogy van osszenoves vagy nincs?
2021. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!