Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen fizikai...

Császár után milyen fizikai problémáid voltak/maradtak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 egyszerűen érezni, de nehéz leírni az érzést. Olyan diszkomfortérzet, húzódás, bizonyos napokon fájdalom, hogy ez csak összenövés lehet. De ezt igazolni nem tudja sem uh sem más, csak ha felvágják az embert, ezt meg azért csak úgy indokolatlanul nem teszik.
2021. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Én onnan sejtem (mert ugye engem sem nyitottak újra fel hogy igazolva legyen) hogy peteérés környékén olyan fájdalmaim voltak minden mozdulatra a méhemnél, hogy fájdalomcsillapítót kellett szednem.
2021. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor hála istennek nincs osszenovesem 🙏 vagy legalábbis nem tudok róla mert semmi ilyen bajom nincs. Aztán kitudja
2021. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Ha szerencséd van nincs vagy csak nincs tünet. De akár messzire is kisugározhat. Szóval akár láb fájdalom is jelezheti. A Császárvonal csoportban utána tudsz olvasni
2021. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 vagyok. Nagyon fáj azóta a derekam. Lehet amiatt?
2021. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet sztem.
2021. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!