Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit válasszak: programozott...

Mit válasszak: programozott császár vagy sürgősségi császár?

Figyelt kérdés
Előzményeim miatt (függőleges vágás a méhen) kizárt a sima szülés, biztos hogy császár kell legyen. Hetek óta őrlődöm, hogy kérjek-e időpontot a császárra vagy megvárjam amíg megindul magától a baba és utána császározzanak meg? Doki azt mondta ki lehet várni a megindulást is ha szeretném, a 41. Hétig tudnak várni. A héten el kell döntenem mi legyen. Legutóbb progicsászárom volt, pozitiv elmeny volt, viszont nekem akkor is olyan "mű" hogy felfekszem a műtőasztalra es csak ugy kikapjak a gyereket. Ezzel szemben ha a baba magatol indul be akkor o donti el mikor szeretne kijonni. Viszont ennek hatranya ha esetleg rohanni kell majd a korhazba, nem lesz orvos/muto/ varni kell valamire es ettol is parazom. Ti mit valasztanatok? 35 hkm
2021. júl. 19. 19:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! En is inkabb a progi csaszar fele hajlok foleg latvan itt mennyien irtátok. Egy kicsit az en dilim is h azt akartam beinduljon magatol, legalabb ennyit remeltem h megadatik, bennem nagyon nagy űr van azert hogy mar sosem szulhetek "rendesen". Elso babam normal szules volt es nekem nagyon jo elmeny volt. Most ugye azt is meg kellett emesztenem hogy a sima szules kizarva, ezrt is filozok ezen hogy legalabb annyi legyen meg hogy magatol beindul. De akkor apuka se lehetne velem bent ha hirtelen kene menni mert nem tudnam annyira hirtelen a gyerekek felugyeletet megoldani. Viszont az is teny hogy a programcsaszart biztonsagosabbnak ereznem.
2021. júl. 19. 20:53
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp programcsaszar.
2021. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
nekem a pcs előtt kötöttek be oxit, tulképp, hogy felkészítsék a babát, hogy valami lesz, és csak utána vittek a műtőbe
2021. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen utolso valaszolo, ezzel en is kiegyeznek tokre de sajna itt nem ez a protokoll, itt nem adnak pcs elott.
2021. aug. 9. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!