Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent volt a férjetek a szulese...

Bent volt a férjetek a szulesen? Szeretnétek hogy bent legyen vagy inkább nem akarjátok hogy lássa mi történik bent? Megsértődnétek akkor,ha a férj nem szeretné bemenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 20:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Bent volt, szükségem volt rá. Hálisten ugyanúgy gondoltuk, így nem volt belőle konfliktus. Őszintén szólva nekem elképzelhetetlen lett volna, hogy ne legyen ott velem az elejétől a végéig.
2021. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Bent volt mindegyiknél, élete legszebb óráinak mondja azóta is. 😊
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Bent volt az elsőnél, most bent lesz a másodiknál is. Nagyon nagy szükségem volt a támogatására, ő pedig a világért ki nem hagyta volna a gyereke születését :) Azóta is szép emlék mindkettőnknek, alig várjuk a másodikat :)
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Bent volt, a fejemnél fogta a kezem, nem látott semmi olyat, amit nem akart. Igen, megsértődnék, sőt, nekem ez nem férne bele a kapcsolatunkba, ha egyedül kellene ezzel a helyzettel megbirkóznom, mert ő “nem bírja”. És mi van, ha én sem?
2021. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Első gyereknél én akartam hogy bent legyen ő hezitált és nem nagyon akart bent lenni. Aztán ahogy közeledett az idő mégis azt mondta hogy bejön. Nem erőltettem persze havi 1x megjegyeztem neki hogy örülnék ha bent lenne.

Most 1 hetem van hátra kiírtig meg sem fordult benne hogy ne jöjjön be. Persze a munkáján múlik hogy itthon lesz e, de remélhetőleg azon a héten jön(szabin lesz) vagy hétvégén.


Nem tudom igazából min hezitált, de azt mondta nem volt semmi olyan ami elszörnyítette volna.

2021. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%
Bent volt, mondtam neki, hogy én örülnék ha ott lenne de nem kötelező, szeretett volna bent lenni egyébként, hajtotta a kíváncsiság, úgyhogy nem tárgyaltuk ezt túl. Ha nem szeretett volna nem sértődtem volna meg, szerintem erre senkit nem lehet kötelezni. Most a másodiknál mondta, hogy nem biztos abban, hogy bent szeretne lenni, nagyon unatkozott az elsőnél a 10 óra alatt és feleslegesnek is érezte magát, bántotta hogy szenvedtem és nem tudott segíteni. Azért szerintem ha nem is végig, de a végén biztosan bent lesz megint, nem hiszem hogy kihagyná azt hogy elvághassa a köldökzsinórt és a karjába vehesse azonnal a babát, de rábízom, egyedül is meg tudom csinálni ha arról van szó.
2021. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
#6 Unatkozott.. Beszrok... 😂😶
2021. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Enyem nem szeretett volna es nem is volt bent egyiknel sem. Nem sertodtem meg, a masodiknal o vigyazott a 2 evesre, ejszaka kozepen nem tudott volna mas rovid idon belul ott teremni.
2021. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%

Első babanal végig bent volt a 12 óra vajúdásom alatt ami végül császár lett.

Második babával 28 órát vajudtam, be be nézett, de vegig csak az utolsó 3 órára jött be ahol már tolofajasok jöttek. S végig nézte a szülést is. Második baba természetes úton jött világra. Férjem vágta el a köldökzsinórt.


Mind kettő így volt jó. Elsőnél már tapasztaltabb fejjel nem engedném, hogy úgy kinozzanak ahogy tették. Illetve nem fogadnék orvost (amúgy sem akartam, rám beszélték. Ha nincs fogadott doki , nem sürget , nem csaszaroznak).

Másodiknál nem volt fogadott orvos, több műszakkal találkoztam, hagytak a saját tempómban vajudni

Férjem is végig ott volt a kórház területen, egyszer ment haza pár órára a gyermekunkhoz.

De nekem egyedül jobb volt a végéig eljutni. A végén igényeltem férjem jelenlétét.

2021. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Bent volt és nagyon örültem neki. Másodiknál is úgy volt, hogy bent lesz, de túl gyorsan érkezett a tesó. Nem sértődtem volna meg, ha nem akart volna bent lenni, de ő is ragaszkodott hozzá és neki is pozitív élmény volt.
2021. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!