Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent volt a férjetek a szulese...

Bent volt a férjetek a szulesen? Szeretnétek hogy bent legyen vagy inkább nem akarjátok hogy lássa mi történik bent? Megsértődnétek akkor,ha a férj nem szeretné bemenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 20:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%

Én nem szerettem volna és nem is volt bent. Igaz, program császár volt, a szomszéd helyiségben várta a kezébe a fiunkat.


Sima szülésnél se szerettem volna, inkább édesanyámat. Nekem ez olyan női dolog.

2021. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
67%
Bent volt. Igaz én Császárral szültem először nem akart bent lenni, de aztán csak bejott. Utólag bánta volna ha nem hallhatja ő is először felsirni a fiát, és nem láthatta volna milyen egy újszülött
2021. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%

Mindkettőnél bent volt. Akartam is és ő is. Borzasztóan megharagudtam volna ha nem jött volna be!

Az, hogy mit látnak és mit nem abszolút rajtuk múlik!! Senki nem pöcköli ki a szemüket és ültetik oda, hogy nesze Karcsi figyeld!

2021. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%

Bent volt az elején, így terveztük, de 11 óra vajúdás után császár lett. A baba szívhangja leesett, én meg 0 tágulást produkáltam. Pedig volt oxi, labda, minden.

El se érte a méhnyakata doki.


Éjfélkor elfolyt az "összes" magzatvíz, így indult. Másnap 11:40-re megvolt a lányunk.

Szegényen 3x volt a nyakán a köldökzsinór, az fojtogatta (a nyaki ütőeret).

2021. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

1nél nem volt bent 2.nál nem talált pajtit akivel kint ácsoroghat, így azt mondta, hogy amig nem éles bejön, végül ő vágta el a köldökzsinort. 3.nál már nem is volt kérdés, de ott bent volt a 2. is (nagykorú lett időközben) és ő vágta el a köldökzsinorját a tesónak, 100x többet ért mint a férjem😂.

Ha nem szeretne bejöni ne jöjjön.

2021. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt bent és nem is akartam, hogy bent legyen. A szülésznő sógornőmmel szültem. Miután itt mindenki a férjével szült, ezért nem is próbálom elmagyarázni, hogy miért nem kell ott lenniük.
2021. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
Engem mégis érdekelne 16-os, hogy miért gondolod úgy ahogy.:)
2021. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Velem volt a 24 òra alatt. A szülèsznőmmel azon szòrakoztak, hogy nem is kell ő ide, hiszen a fèrjem kb. mindent megcsinàl. Mèg a buksijàt is megsimogatta a lànyunknak kitolàs alatt, köldökzsinòrt vàgott ès nem, nem undorodik tőlem.


Nekünk ìgy volt termèszetes, màsnak pedig màs.

2021. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
62%
Az én párom nem volt bent,habár szerettem volna.Elfogadtam,hogy ő nem akar bent lenni.Ha sikerül,és lesz kistesója a fiunknak,akkor újra megkérdezem,hátha most beválalja ha nem elfogadom.
2021. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
16-os! Engem is érdekel, fejtsd ki kérlek!
2021. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!