Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel lehet a magzatvizet...

Mivel lehet a magzatvizet felfogni? Otthon, a kórházig és a kórházban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
tiszta törölközővel
2010. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a törölközőt javasolnám
2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tena betétet raktam be, miután az első komolyabb adag elfolyt a fürdőkádban (épp zuhanyoztam, amikor megrepedt a burok), aztán közvetlenül indulás előtt új betét, illetve a taxiban magam alá tettem egy vastag törölközőt. Nem volt semmi gond, a bugyim sem ázott át. A legerősebb nedvszívó Tenát használtam (extra plus).
2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2 textil pelust tettem a lában közé.A kocsi ülésre meg kukászsákot tettünk.De a nagy része mg itthon elfolyt.A kórházba adtak betétet, meg magától folydolgálhatott a magzatvíz.Mivel bugyi sem lehetett rajtam, így a lában közé kellett a betétet szorítanom.
2010. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A megszületése előtt 2 órával kellett csak a szülőszobában maradnom, addig sétálhattam.
2010. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tena Super Plus. Ez a legjobb, hasonló méretű, mint az újszülött pelus. Óriási, de nagyon hasznos!!!

Kocsiban a kórház felé nekem tena, törölköző meg a biztonság kedvéért egy szemeteszsák is volt, hisz az az ülés kell még :)

2010. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!