Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az,hogy ha egy nő 42...

Igaz az,hogy ha egy nő 42 évesen,meg 49 évesen szül azaz 40 fölött szül akkor gyerekeit,gyerekét nem tudja felnevelni már?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
2019ben 75 a férfiaknál és 80 volt a nőknél a várható életkor amit megérnek. Ez folyamatosan növekszik köszönhetően a modern orvostudománynak. Tehát ha a statisztikákat vesszük akkor annak aki 40 év felett szül kb ugyanannyi esélye van megérni hogy felnő a gyereke,mint annak aki 20 évesen. Mindkettővel történhet baleset vagy lehet súlyos betegsége, de ugyanúgy benne van a pakliban. De 60 évesen nyugodjatok meg senki nem fog meghalni csak azért mert "öreg"
2021. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Édesanyám 54 évesen halt meg, édesapám 66 évesen. Keresztapám 62 évesen. Egy nagyszülőm élt 83 éves koráig - nem a statisztikát erősíti a családom. Szerintem elég nagy bátorság kell 40+ életkorban szülni.
2021. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Mamám 39 évesen szülte aput, papám volt akkor 37.

Apunak 24 évesen se anyja se apja nem volt már...

2021. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Engem 36 évesen szült az anyukám egy idősek voltak apuval, egyik sem élte meg a 50 et. Anyu tesója 40 évesen szült és még él lassan 80 éves, a m@sik tesőjuk 80 elmúlt,

Senki nem tudja meddig él.

Ismertem olyat akinek terhesség alatt derült ki a gerinc daganat 30 körül volt, a babát a testvére neveli, ő csak 6 hónapot élt szülés után.

2021. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Na, hát a mi családunkban meg simán élnek az öregek 90 felett is. Akkor biztos ők rontanak el valamit...
2021. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
30 éves elmúltam. Sajnos édesapám a középiskolai ballagásomat sem érte meg, pedig 20on pár évesek voltak a szüleim amikor születtem. Egyik volt osztálytársam apja sokkal idősebb volt mint a többiek szülei,mindenki furcsán is nézett rájuk, kiderült hogy a férfinek ez a 2. házassága. Az apjának a mai napig semmi baja, egészséges mint a makk.
2021. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Anyukám 20 évesen szült engem és 55 évesen meghalt. 😥 én 36 éves leszek mire a fiam születik, kitudja mit hoz a jövő. De most ezért ne vállaltam volna gyereket? Aztán 80 évesen meg gondolkodtam volna, hogy hát mégis csak belefért volna.
2021. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyszeri eset, hogy nagyszülőkre marad az unoka baleset, tragédia, betegség miatt :( De sok ember még a dédnagyszüleit is ismeri felnőtt korában...

A szülők halálát minden korban nehéz feldolgozni.

(Egy főnöknőm 40 körül veszítette el anyukáját betegségben, de még 50 évesen is csak az anyukája körül forog az élete - minden második nap temető, az anyuja fényképe mindenhol ott van és minden nap beszél róla, sír rajta stb - de persze egyedül él, nincs normális párkapcsolata, barátnője se és szerintem ezért volt neki ilyen nehéz. Egy ismerősöm 26 éves és 2éve "árva", nagyszülei sincsenek csak egy féltestvére - anyukája ~15 éve halt meg, apukája ~5 éve és nem volt 60-tól több. Talált egy jó melót, amivel jól keres, lassan sikerül kifizetni az apjától rámaradt adósságokat is és van egy barátnője, akivel elvan és újítja az örökölt lakást kis lépésekben felfele. Így nézve teljesen ember függő az egész. Van aki teljesen belerokkan, van aki halad tovább.)


Szóval egyszerűen nem lehet ezt beszámítani, kiszámolni. A lényeg, hogy boldog és biztonságos gyermekkort kapjon a gyerek és akkor nagy eséllyel boldogulni fog az életben.

2021. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!