Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+6 vagyok, este óta megy a...

40+6 vagyok, este óta megy a hasam egyre jobban, mióta felkeltem eléggé hányingerem, keményedik a hasam, fáj a combom és a derekam is elkezdett fájdogálni. Tegnap meg eléggé zárt volt a méhszáj és fenn volt: 2100 Vajon ez már közelgő szülés jele?

Figyelt kérdés

#szülés #elojelek
2021. okt. 26. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel terminus túl lépésbe vagy,ezért simán bármikor szülhetsz. Valakinek ez a szülés jelei,amiket írtál valakinek nem. kívánom neked, hogy magától induljon meg a szülés. lehet a héten babázol majd
2021. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

40+6 már minden a közelgő szülés jele. Ez is lehet az. Nekem is hasmenéssel indult, bár később elmúlt és utána csak a fájások maradtak meg, szépen erősödtek és sűrűsödtek, ahogy a nagy könyvben meg van írva, 40+4 voltam akkor.


Amúgy szurkolok, hogy minden jól menjen, és hamarosan babázhass :) Kitartást!

2021. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Bármikor szülhetsz.


Nekem reggel még zárt,

3000 értèkű mégszájjapnis 3 h alattvlett meg este a baba..


Szóval ezen ne izgulj


Könnyű szülést

2021. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az volt már vagy nem?
2021. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig egyben. Méhszáj 2110 szóval a belső meg mindig zárva... Ma vagyok 41+2.
2021. nov. 1. 05:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Azaz igazság hogy a baba kora szerint már két nap múlva 42.heten lennék, pontosan tudom ovulációt teszt miatt is és mert éreztem is. A terhességi teszt is már hamarabb pozitív volt mint a nem várt napja, szóval nem is ágyazódott be későn. Az orvos fiatalabbnak számolja mert rövidebbek a ciklusaim amit ő nem vesz figyelembe.. viszont jelenleg szerintem hülyének néznek és azt hiszik nem tudok szamolni. :D Mert 30. Hét körüktől kicsit a hízása lemaradt úgy 2 héttel,pénteken megnéztek UHn, és most olyan átlagos 39 hetes méretű a baba, a méhlepény, keringések is tökéletes meg a magzatvíz mennyiség, nst is, tok aktív napközben. Még csak most lehet olyan 3.5kg max majdnem 42 hetesen.
2021. nov. 1. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!