Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok arról,ha valaki...

Mit gondoltok arról,ha valaki 2x is fájdalom csillapítás nélkül szült?

Figyelt kérdés
Van két gyermekem, mindkettőt fájdalom csillapítás nélkül szültem. Úgy éreztem az csak feltartja a folyamatot,és szerettem volna átélni ezt az "örömöt". A sógornőm most kismama,és kérdezősködött,mikor válaszoltam neki igen meg volt lepődve,és azt mondta,hogy nem vagyok normális,hogy így szenvedtem. Először egy egész napot, másodjára 10.5 órát. Én erre annyit mondtam neki,hogy mindenkinek joga van eldönteni,hogyan akar szülni. Az foglalkoztat jobban,hogy ez miért lehet ilyen meglepő az én választásom?
2021. nov. 8. 10:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Én is fájdalomcsillapítás nélkul szültem,meg kb.mindenki a környezetemben akinek sikerült a természetes.
2021. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
Én három gyermeket szültem fájdalomcsillapítás nélkül,nem is ismerek senkit aki kapott volna ilyesmit.Nálunk alap esetben senkinek nem adnak.
2021. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét gyerekemet fájdalomcsillapítás nélkül szültem, de nekem csak 6 illetve 2 óra volt.
2021. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Én császárral szültem mégis megéltem a pillanatot. A babám is egy mosolygós,egészséges baba és fél óra volt így a szülés. Túl van misztifikálva, hogy gyógyszer nélkül jobban megéled, mert már nem tömény nyugtatót adnak, így is megéli az ember,de legalább nem fáj annyira.
2021. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Én könyörögtem a fájdalomcsillapítóért, de nem kaptam. Pedig onnantól, hogy először kezdett úgy igazán fájni, 2 órán belül megszültem. Biztos, hogy nem kínlódtam volna fél meg egész napot önszántamból. Ha a fejem fáj, akkor is veszek be fájdalomcsillapítót. Szóval számomra fura, ha valaki direkt akar szenvedni, mint ahogy az is, akinek a szülés élete legszebb élménye és minden percét élvezte. De hát nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Mit gondolok róla?

Semmit.

Magánügy.

2021. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Mit kéne gondoljak? Boruljak térdre előtte vagy mi?
2021. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
65%
Azon kívül, hogy mazochista mártír típus vagy, aki lenézi azt, aki fájdalomcsillapítóét kér, vagy ne adj isten császárral szül, nem sokat gondolok rólad.
2021. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy leszarom, és szerintem ez csak egy dicsekvő provokatív kérdés. NEM vagy hős.
2021. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
8 bocsi. Én nem néztem le senkit. Azt írtam,hogy mindenkinek joga van eldönteni hogyan szül.
2021. nov. 8. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!