Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyáron fogunk szülni, bent...

Nyáron fogunk szülni, bent lehet az apuka, ha nem császározva leszünk?

Figyelt kérdés

A Covid miatt kérdezem, hogy most akik nyáron hozták világra a babót bent lehetett vele a párja?

Az apuka nagyon szeretne bent lenni, mellettem és énis nagyon szeretném ha ott lenne.


2021. nov. 10. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre nem lehet megmondani. Annyi minden változhat addig. Tavaly szültem, pont akkor amikor a kijárási tilalmat bevezették. Bent lehetett velem szülőszobán.
2021. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Apuka is szülni fog, vagy mire fel a többes szám? Nyárig még sok idő van. Kb most derült ki nemrég a terhességed, kicsit előre szaladtál, nem?
2021. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ne haragudj már de te milyen jogon kérdezel fel engem hogy miért beszélek többes számba.

Párom mindenben mellettem áll, együtt csináljuk végig ahogy a szülést is. Valami nem tetszik tovább lehet menni, én és elég sok más ember is így mondja:)

2021. nov. 10. 11:28
 4/19 A kérdező kommentje:
Másrészt nem azt kérdeztem hogy előre haladtam e mert egyáltalán nem😆 vicces vagy, ha nem született gyermeked nyáron nem értem minek írtál ide, mivel itt az volt a kérdés.. Értelmezz:))
2021. nov. 10. 11:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ÉN tavasszAL fogok szülni és én is remélem hogy bent lehet velem apuka.

Amúgy valószínűleg igen, főnököm felesége múlt héten szült így covid idején és főnök bent volt vele, az utolsó fél órára ment ki de nem azért mert küldték csak azt mondta hogy annyian tolongtak már ott hogy inkább kiment :D

2021. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez az, hogy pont idén nyáron szültem, ezért mondom, hogy kicsit előreszaladtál😂 november van könyörgöm. Mit akarsz te tudni a nyári szüléseddel kapcsolatban novemberben?🤦‍♀️

Amúgy MOST nyáron bent lehetett, amikor ÉN szültem.

2021. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Hiába hőzöngsz baromi hülyén néz ki a többesszám egy nő esetében, aki szülni fog, apuka hiába simogatja a fejedet közben, szülni nem tud. Császárnál pedig még soha nem láttam, hogy bárki többes számot használt volna, de sima szülésnél se nagyon.

Eddig covid alatt is mindig bejöhetett az apa a szülésre, most is bemehet és nyáron is bemehet majd, lehet kell neki majd teszt és érdemes beoltatnia magát, de anélkül is beengedik ha negatív a tesztje.

2021. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok, mondjuk valóban hülyén hangzik a többesszám,ráadásul én vagyok 16+6 április 21i kiírt szüléssel akkor a nyár az hol van még, lehetsz vagy 7-8 hetes?
2021. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"ha nem született gyermeked nyáron nem értem minek írtál ide, mivel itt az volt a kérdés.. Értelmezz:))"


"Nyáron fogunk szülni, bent lehet az apuka, ha nem császározva leszünk?"


Szerintem neked kéne értelmezni legalább a saját kérdésedet :D :D :D

És ha született gyermeke nyáron? :D Melyik nyáron? Saját kérdésedet nem tudod értelmezni és még te írod másoknak hogy értelmezz? :D

2021. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Undorítóak vagytok
2021. nov. 10. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!