Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császároznak akkor apuka...

Ha császároznak akkor apuka ott lehet, vagy a váróban legalább, a járvány miatt milyen korlátozások vannak látogatás terén?

Figyelt kérdés
Lehet látogatni apukán kívül egy nap másnak is? Van egy kisfiam is és szeretném látni őt is.
2021. okt. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kórháztól is függ, leginkább az orvosod fog tudni válaszolni rá, vagy a kórház. A látogatás pedig egy olyan dolog, hogy a legtöbb helyen kiskorú gyermek nem mehet be látogatni,de szerintem azt a 2 napot, amit bent kell lenni a kórházban, ki lehet bírni úgy, hogy nem látod a nagyobb gyerekedet.
2021. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az első császárnál 5 napig voltam ugyanott, de az természetes szülésnek indult és sürgősségi lett belőle. Akkor nem volt járvány és apuka is ott volt, csak annyi hogy a műtőbe nem jöhetett. Viszont azóta elkezdődött egy járvány, lett egy fiam és sajnos elfelejtettem megkérdezni tőlük ezt. Nincs fogadott orvosom.
2021. okt. 19. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik hullámban szültem Szolnokon. Vajúdóban ott lehetett a férjem, műtőben nem. Utána aranyóra együtt újra.

Látogatni nem lehetett, az osztályról nem volt egyszerű ki-be közlekedni. Nem volt vészes, 3.napon mehettünk haza.

2021. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja gyakorin megmondani neked,ha megcsak korhaz nevet sem irod ki... Van,ahol bemehet apuka csaszarra,van ahol nem (virus elottrol beszelek). Ha jol tudom, virus miatt nem mehet be csaszarra apuka,kivetel persze a maganklinikak. De ezeket csak internetrol,stb tudom,szerencsere termeszetesen szultem,ott volt vegig a ferjem,de egy csaszar az mas teszta.
2021. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uzsokiban leszek, ezt elfelejtettem írni.
2021. okt. 19. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy hívd fel a szülészeti osztályt, biztosan kapcsolnak valakit, aki segít ezekben. Biztos engednek kérdezni. Ha már besétálni csak úgy nem lehet.
2021. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kórház,protokol és járvány függő. Járvány előtti évekbe is kevés kórházban lehetet bent,az édesapa császármetszés alatt
2021. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uzsokiban szültem, szintén császárral. A műtétre nem, de a váróba beengedték. A baba nála volt egy órára. Gyerekek most nem jöhetnek be.
2021. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!