Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyáron fogunk szülni, bent...

Nyáron fogunk szülni, bent lehet az apuka, ha nem császározva leszünk?

Figyelt kérdés

A Covid miatt kérdezem, hogy most akik nyáron hozták világra a babót bent lehetett vele a párja?

Az apuka nagyon szeretne bent lenni, mellettem és énis nagyon szeretném ha ott lenne.


2021. nov. 10. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Te meg buta!
2021. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Májusban szültem,bent lehetett végig, utána 2 órát eltölthettünk hármasban. Legközelebb akkor jött,mikor mentünk haza. (Kedd reggel érkezett a kisfiam, csütörtökön délelőtt mehettünk haza)
2021. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező:orvo és kórház függő,de nem tudni covid hányadik hulláma lesz,milyen intézkedések lesznek.hüvelyi szülésnél apa bent lehet.császárnál járvány ellőt sem lehtett bennt
2021. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyáron szültem, bent lehetett a férjem.
2021. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valóban nem lehet előre tudni.Elvileg jogos van hozzá,hogy egy általad választott kísérő veled legyen,de ha pl covidos lesz, akkor biztosan nem mehet be.Tavaly augusztusban szültem,velem volt a párom,ugyanott most nem lehetne,és nem a Covid miatt,hanem mert szétverték a szülészetet felújítás miatt,közös vajúdó,és paravánnal elválasztott szülőszoba van.Így most nincs apás szülés egyáltalán.Szegény barátnőm meg is szívta,elvileg jövő héten szül.Nem így tervezték ők sem,de ez van.Ráérsz ezzel még pár hónapot.
2021. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha "nemcsaszarozva" lesztek,tehat TERMESZETESEN szulsz,akkor tobb,mint valoszinu,hogy igen. Szinte 99%. Csaszarnal viszont nem valoszinu,sot tuti nem. A legtobb korhazban korona elott sem lehetett a mutoben apuka,csak nehany ilyen korhazrol tudok.
2021. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

A jelenlegi helyzetben azt sem lehet tudni, hogy jövő héten mi lesz, nemhogy jövő nyáron!

Amúgy természetes szülésnél valószínű bent lehet védettségivel, pcr teszttel vagy mindkettővel.

2021. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bár nem nyáron, hanem tavaly decemberben született a gyerekem sürgősségi császárral. Apuka végig velem volt kivéve a műtét ideje alatt. Mi a császár után is megkaptuk az aranyórát, 2 órát engedték hogy velem legyen a gyerekágyon (a covid miatt szét szórták az anyukákat, egyedül voltam a szobában).
2021. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Ki szül még veled, ha nem lesztek császározva? 🤔
2021. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!