Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt február végére /...

Vannak itt február végére / március elejére kiírt kismamák? Szerintetek addigra normalizálódik a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos az első fiamat a covid kellős közepén szültem, mégegyszer nem szeretném azt átélni, amit akkor..

szerintetek van rá esély, hogy a második babámat normális a körülmények között tudok majd világra hozni?

Ti hogy gondolkoztok erről?


2021. nov. 12. 11:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Persze, ezt Én megértem, nem is azért megyek be arra a 3-4 napra, hogy ilyen-olyan luxusba legyen részem, akkor mehetnék magán kórházba.


Itt azzal van a gond, hogy tényleg kritikán aluli a környezet ott, meg úgy alapvetően az egész helyzet.


És leginkább nem is feltétlen mi, anyukák isszuk meg a levét, hanem szegény személyzet, főként ápolók(!) akiknek szanaszét van a fejük, azt se tudják az új helyen, hogy mi merre van, és mellé kapják a sok ideges anyukát, akik óbégatnak a körülmények között :(


Így aztán senki sem túl kedves, a csecsemősökről meg már ne is beszéljünk..


Nem megfelelő környezet ez pici babáknak.. :(

2021. nov. 12. 14:28
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én március végén fogok szülni.

Jelenleg inkàbb nem szàmítok semmi jóra és akkor nem lesz csalódottság!

Budapest Sote2

2021. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem. De Magyarországon az eü még a békeidőre sincs normálisan berendezkedve, nem hogy egy vírushelyzetre. Talán ha hoztak volna/hoznának értelmes járványügyi szabályokat, nem lenne ekkora szar.
2021. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
En április közepére vagyok kiirva, de még nem döntöttem el hol szülok, alakitom a covid helyzettől fuggoen is
2021. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Április közepe, Budapest.


Az apuka bent lehet szülésnél, viszont aranyora után hazakuldik, látogatni sem jöhet.


Változás még hogy a VIP szoba covidos kismamáknak van fenntartva, így az nem választható.

Figyelnek arra hogy oltott kismamákat egy szobába tegyeki. Nagyjából ennyi a változás.


Nem opció más kórház nálad esetleg? Mondjuk más orvos által aki másik kórházban dolgozik? Tudom h fogadni nem lehet, de ha hozzá jársz magánba szulhetsz abban a kórházban ahol dolgozik

2021. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15os,14es vagyok, mikorra várod? Kisfiú, kislány , melyik kórház? Én elvileg MÁV április 21 kicsi fiú első baba🙃
2021. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15os vagyok Április végére vagyok egyébként kiirva de harmadik baba és mivel korán nyilt mindkétszer a méhszáj (30.hettol) és előbb is jöttek a gyerekek így mondta a dokim is hogy 36. hétig jó lenne ha bent maradna. Úgyhogy sanszos az április eleje/közepe inkább mint vége...Szent Imre kórház, kisfiú :)
2021. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14es vagyok, gratulalok 🥰
2021. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én februárra vagyok kiírva, nem számítok semmi jóra. A körülményeket túlélem, mert a munkám miatt már hozzászoktam. Sokszor voltunk elszállásolva lepra körülmények között, kizárt, hogy egy korház azt a szintet hozza. A látogatási tilalmat is túlélem, amúgy is 2-3 közt volt eredetileg, de a férjem fél 4-ig dolgozik, úgy is felejtős lett volna. De az apás szülés fontos lenne. Remélem, beengedik. Az előző gyermekünknél is bent volt, most is szeretne. Meg nekem is nagy támaszt adott. Engem ez a rész viselne meg.
2021. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lehetett bent a szülésnél, utána látogatni sem jöhetett, pedig sajnos problémák léptek fel az elején, a babánk a PIC-re került inkubátorba, és így sem engedték be. 1 hét után mehettünk haza, a férjem addig nem láthatta a fiát..
2021. nov. 12. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!