Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire biztonságos magánkórh...

Mennyire biztonságos magánkórházban szülni?

Figyelt kérdés
Ha mindenképp a saját orvosomnál szeretnék szülni, ma már csak magánkórházban tehetem meg. Viszont azt hallottam, ha bármi komplikáció merül fel a babánál vagy nálam, átvisznek állami kórházba. Ez mennyire van így? Valakinek van tapasztalata ilyen téren? Köszönöm a válaszokat

2021. nov. 14. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Nincs intenzív osztály magánkórházban, ezért visznek át

Covidosnak lenni sem érdemes emiatt magánkórházban

2021. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Valoban,egy magankorhaz nem tud komplikalt eseteket vallalni. Most olvastam nemreg,hogy talan a Robert magankorhazban terveznek pic-et,ami enyhebb,de nem problemamentes koraszulott babakat tud fogadni,talan 30.het utan szuletetteket (?). Az mas teszta,hogy ezt hany ember pemztarcaja birja majd,ha esetleg napokat,heteket pluszba ott kell maradni. Valaki irta,hogy ott szult,de ujra kellett eleszteni a babajat,es 70 ezer forintot felszamoltak csak az ujraelesztesert... Nalam ez teljesen kiverte a biztositekot.
2021. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Ajánlom a dunamedical-most lett szülészetük és csaszarom volt. Igen ha naagy baj lett volna akkor átvittek volna a SOTE-ra, de amúgy nagyon mindennel elvoltak látva így csak hihetetlen nagy baj esetén vittek volna másik kórházba.
2021. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, de amennyire tudom, akkor visznek át, ha tényleg nagy baj van. Ahogy írják, nincs intenzív/koraszülött részük, szóval ha ilyenre van szükség, nem tudnak ellátni. Amit meg el tudnak látni, az minden súlyos tízezrekbe kerül. Maternity-s listát láttam, ha besárgul a baba, talán 40 ezerért teszik fény alá, és még fizethetsz 90 ezret minden plusz éjszakáért.
2021. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a dunamedical-nál fix árat fizettem és a másik kórházba szállítás vagy plusz éjszaka nem kerül plusz pénzbe, benne van a szerződésben, hogy komplikáció esetén ezek a csomaghoz járnak ingyen és külön mentőjük/szerződésük van a másik korházzal.
2021. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Az orvosom a Maternityben vezet szülést, így csak az jöhetne szóba.

2021. nov. 14. 16:56
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Igazából akik háborognak, hogy plusz pénz...

Fizettek egy szolgáltatásért, ami a szolgáltatáson felül van, az feláras. Ahogy pl. egy szállodában is ha félpanzióra fizetsz be, ebédet csak úgy kapsz, ha plusz pénzt fizetsz.

Durvának tűnhet ez egy egészségügyi intézmény esetén, főleg, hogy cuki pici babákról van szó, de ez van.

2021. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én ott fogok szülni hamarosan.

Ki ez az orvos?

Eleinte nekem is voltak félelmeim, de miután tájékozódtam, megnyugodtam, hogy jó kezekben leszek ott. A koraszülés a legneccesebb, de azon már talán túl vagyok, 36.hetet tegnap betöltötte.

Az igazi félelem most, hogy kovidos leszek. Akkor nem mehetek oda, de akkor pénzbe se kerül.

2021. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Gratulálok 😊 talán ennyi idő alatt már nem történik semmi.

Dr.Tömösváry Zoltán az orvos.

Én még csak a honlapról tájékozódtam, úgy láttam eléggé felmentek az árak. Van egyedi árajánlat is, vagy azzal kell számolni ami az árlistában van, tehát 950 ezer az alap csomag?

2021. nov. 14. 17:42
 10/27 anonim ***** válasza:
Tömösváry a SOTE-n már nem dolgozik? Mert mintha velük is lehetne 5-600 ezerért szerződést kötni, és onnan tuti nem szállítanak sehova.
2021. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!