Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért akarnak sokan sima...

Miért akarnak sokan sima szülést, mikor a császár rövidebb idő alatt, könnyebben, gyorsabban megvan? Mi a gond a császárral?

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor olvastam itt h jaj nehogy császár legyen stb.

2021. nov. 20. 12:39
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Láttam császáros videót, iszonyatosan féltem attól h császározni fognak esetleg valamiért.


Két hüvelyi szülésen vagyok túl és összeteszem a két kezem h nem kellett császározni egyszer sem, és remélem most sem fog kelleni a harmadik babánál. Azt mondjuk érdemes megemliteni hogy gyors szüléseim voltak, ha tizen vagy huszonóráig kellett volna azt a fájdalmat elviselnem lehet h én könyörögtem volna a császárért...


Lehet h a császárnal könnyebb az anyukának maga a szülés de utána a felépülés nem könnyebb.. Az egyik előtte fáj a másik utána..


Én félek a gondolattol is hogy fekszem erzem h húznak -vonnak ott műtét közben..


Egyébként szuper dolog, életet lehet menteni vele, de nem választanám önként

2021. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
97%
Nekem programozott császárom volt és igen utána felépülni kész kín, viszont minden jól alakult,a pici nemhogy egészséges hanem túl is teljesít, de ismerek olyat akinek a természetes szülés lett katasztrófa, másnak meg a császár meg se kottyant és fordítva. Mindkét szülés az illető genetikájától és az orvostól függ.
2021. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Én is a természetes szülés híve vagyok. De nyilván ha orvosi okból császár lett volna, elfogadom. Azért az életünket nem kockaztattam volna. Én meg pont a császártól "félek". Másodikra örülnék ikreknek, de náluk nehezebb a természetes szülés szerintem, a legtöbb orvos inkább császároz😕

De van abban, amit valaki írt előttem. Nekem is van olyan ismerősöm, aki a hüvelye védelme miatt császárt akart. Mindkét módszernek megvan a maga előnye és hátránya, nem lesz ebben a témában sem soha egyetértés😁

2021. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
72%
Én természetes úton szültem, de nem tudom, hogy mi a gond a hüvelyel utána? Nekem semmi nem volt. Nem érzek változást így hónapokkal utána.
2021. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem is te érzed és látod a változást, hanem a párod.
2021. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
19%
A hüvelyi szülés a babára nézve kockázatosabb, a programcsászár az anyára. Kinek mi a fontosabb ugye... Nekem nem voltak nagy fájdalmaim császár után, pedig nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.
2021. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
27%

"Van az úgy, hogy annyira félnek, hogy aput hogyan tartják meg, ha változik valami a hüvely környékén, hogy inkább a hasukat vágatják."


Igen, van aki a mai világban még a párjára is emberként tekint egy baba után, és nem felejt el nőnek maradni. Micsoda borzalom.

2021. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Bárki barmit mond egy lutri. En a természetes szülést szo.tam be, mint atomállat. 2 éve szültem, még mindig nem vagyok 100%. Senki a világon senki nem fogja megjósolni, hogy egy adott ni egy adott gyerekkel melyikkel jár rosszabbul. Én a császárral csak jobban járhattak volna amennyiben túlélem. Más meg megszül 5 óra alatt probléma nélkül gátvédelemmel. De mivel ezt senki nem tudja garantálni és a felelősséget se vállalja senki igenis valaszthatová kellene tenni. Mindenki döntsön maga.
2021. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
79%
24 két év után sem tudok fájdalommentesen szexelni vagy kakálni. Amúgy minden ok.
2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
75%

"A hüvelyi szülés a babára nézve kockázatosabb, a programcsászár az anyára. Kinek mi a fontosabb ugye... Nekem nem voltak nagy fájdalmaim császár után, pedig nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.


Ja, jó hogy ott nem tartunk már, hogy aki természetesen szül, annak nem fontos a gyereke, hát meghalok 😂

2021. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!