Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért akarnak sokan sima...

Miért akarnak sokan sima szülést, mikor a császár rövidebb idő alatt, könnyebben, gyorsabban megvan? Mi a gond a császárral?

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor olvastam itt h jaj nehogy császár legyen stb.

2021. nov. 20. 12:39
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
73%

Hüvelyi úton szültem. Nem volt gatmetszes.

Intimtornáztam is. Semmi baja a hüvelyemnek.

A változókor jobban oda fog vágni neki. Amúgy egy izom. Ha nem foglalkozol vele, satnyul. Attól, hogy császárod van még még 9 hónapig kihordod a gyereket és addig a medencefenék izmaim csücsül a víz +placenta és a megnövekedett méh meg gyerek kv 8-9 kiló. Ugyanúgy nem jó az se a vaginának amúgy.

2021. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
37%

Én császárral szültem és utáltam ahogy kezeltek az ősanyák. Vagy beszóltak, hogy a könnyebb utat választom ( nem választottam) vagy beszóltak, hogy így nem élem meg a szülést vagy sajnáltak amiért nem élhetem meg az igaz szülést.

Hát igenis ugyanúgy terhes voltam, ateltem mindent kivéve azt hogy kinyomom a gyereket de műtét alatt sem voltam kiutve, ellenben átéltem azt ahogy először találkozom a picivel. Azóta úgy fejlődik ahogy az megvan írva, nem volt hátránya a csaszarbol.

2021. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagytok hölgyasszonypajtások! Aki "véletlen" természetes úton pottyantja a gyerekét az az ősanyától kezdve, a felelőtlen szülőig minden.


Akkor most kérdem én? Nektek mi is a bajotok?

Mindig lesz 1-2 hülye aki megmondja a tuti, nem kell ehhez hasi műtét sem. Bármiért le lehet szaranyázni minkent, mert a gyereknevelés ilyen, a szomszéd 50 éves Frici bácsi is jobban ért hozzá természetesen, mint mi magunk. Erre még nyomjuk egymásra a hülyeséget és mint ostorban a mozgási energia másra nyomjuk át.


Érdekes, a mi családunkban, baráti köreinkben van ilyen is olyan is, és valahogy huszadrangú kérdés kit hogyan hozzott a gólya.


Miért kell egymásra tolni a frusztrációnkat?

2021. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is az az ősanya aki természetes úton szül, hanem az aki azt hiszi csak az ő útja a jó, legyen az császár vagy természetes szülés.
2021. nov. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
66%
34 nem tájékozatlanok vagyunk, hanem nem vesszük garatra az épp aktuális divatirányzatot. Az, hogy a gyerek milyen lyukon jön ki valamennyire pozitívan befolyasolHAT bizonyos dolgokat. De egyáltalán nem törvényszerű, hogy úgy is lesz és minden pozitív eltérés 20% alatti bőven a csaszarosokhoz képest. Akkor mi is az, ami miatt olyan kvara muszáj huvelyen kitolni? Mivel több az én fiam, hogy kitoltam mint a barátnőm császáros lánya? Egészségesebb lesz? Hosszabb életű? Magasabb az IQ-ja? Kevésbé lesz hajlamos ekcemara? Ja nem. Senki nem tudja megmondani ezt pont az én gyerekemnél. Akinek hajlama lesz az ekcémára, mert nekem is van, pedig engem is kitolt anyám és még szent anyatejet is kaptam. Most komolyan ilyen 5%-kal kevesebbszer lesznek ekcémások baromságokkal támasztod alá, miért is kéne mindenkinek hüvelyi szulest átélni? Es hány %-kal lesznek többször oxigén hiányosak a hüvelyi szülésen átesett babák, mint a TERVEZETT császárosok? Ja hat ugye… hagyjuk. Szektásokkal amúgy sem érdemes vitatkozni. Te azt csinálsz amit te akarsz más meg amit ő akar. De le lehet szállni a magas tájékozott lóról. Azért mert valaki nem ért veled egyet, nem lesz sem tájékozatlan sem ostoba. Majd 10 év múlva megint mást kutatnak és megint mást mondanak. Ennyi.
2021. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
38 ezt a baromságot. Egy császáros ismerősöm babaja sem bukott meg rajta. Ez egy. Kettő. Ok statisztikailag többen megbuknak. Oszt akkor mi van? De komolyan? MI VAN?! Mi történik velük? Ja rohadtul semmi 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos több barátnőm szenvedett a császár utóhatásaitól (bár nekik indokolt volt, nem ők kérték). Az egyiküknek sérve lett a hegnél, műtötték, utána begyulladt a seb. A másiknak összenövések lettek a beleknél, ha valami olyat csinál, ami enyhébb erőkifejtést okoz a hasnál, fájdalmai vannak. Az orvos szerint újabb műtét után sajnos újra lehetnek összenövések, szegénynek ezzel együtt kell élnie. A harmadiknak hetekig alig akart összeforrni a műtéti seb, gennyedzett, kötözték, újrakapcsozták. A negyediknerk volt ez a hellp szindróma, neki sürgős császár volt, sok gyógyszert kapott így, mire szoptathatott volna, elapadt a teje, a baba hónapokig sírt hasfájósság miatt. Egy ismerősöm babájának pedig császár közben megvágták a homlokát, centiken múlott a szeme világa. Felkeléskor sokat szenvedtek, az első időszakban is. Ezért szeretnék jobban sima szülést, császárt, csak ha indokolt.
2021. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
51%
47 nekem meg sima szulesem volt 2 éve és azóta se tudok normálisan sz.ni. Szegény en. Kolleganomnek műtétje volt inkontinencia miatt. Anyámnak megszajplasztikaja. Másik kolleganomnek mehsullyedese. Mind-mind természetes szules után. Ne ifealizaljuk már. Helyen kell kezelni a dolgokat. Ez nem olyan, hogy természetes szules “csak addig faj”. Meg a ló.szt. A szerencsés kisebbség akinek semmi nem marad vissza. Csak nem szokás róla beszélni. Ez van.
2021. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges vita az egész! Nem lesz vége, nincs igazság. Mindenki másképp éli meg. Nekem pl a császár sokkal rosszabb volt, mint a hüvelyi szülés. Ez vagyok én. De másnak meg se kottyan a császár. Ha kétszer szülsz, az is általában különböző. Nem kell fikázni egyik módszert sem. A császárosok nagy része nem önszántából választja, hanem a babát mentik. Ah még éveken át győzköditek egymást, hogy melyik jobb vagy rosszabb, akkor sem győzitek meg a másikat. Engem se tudnátok rábeszélni, hogy a császár jobb, mert én rosszabbul éltem meg. De tiszteletben tartom annak a véleményét, aki az ellenkezőjét gondolja. Nem kell csatázni, nincs értelme!
2021. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!