Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire lehet tudni előre,...

Mennyire lehet tudni előre, hogy mikor fog születni a baba?

Figyelt kérdés
Első baba lesz és férjem szülés után szeretne 3 hetet itthon lenni velünk. A szabadság igényét viszont másfél hónappal előre kell jeleznie. Van erre valami trükk, amiből lehet sejteni, hogy kb időben vagy picit korábban/később fog születni? Vizsgálattal mennyire pontosan tudják megmondani?

2022. jan. 1. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Kiírásodkor szabadságon kel lenni a férjednek, a szülést nem lehet pontosan eltalálni időpontba.
2022. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

A férjem a vasúton dolgozik,akinek ott dolgozik a férje tudja milyen beosztásuk van...sőt a férjem 100km-rel messze dolgozik,imádkoztam rengeteget 😀

Ahogy irták elöttem,legyenek rugalmasak

Férjem nappalos volt,este fél 9kor ért haza,már akkor éreztem,egész nap hogy lesz valami

Igy is lett,éjfélkor elfolyt a magzatviz,reggelre meglett a kislányunk

Szólt a főnöknek,hogy nem megy dolgozni,és ennyi volt

Itthon volt velünk 3 hetet,és nem volt belőle probléma

2022. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
10-es teljesen igazat adok neked!
2022. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!