Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem indul be a szülés?

Miért nem indul be a szülés?

Figyelt kérdés

40+2 hetes kismama vagyok, az előző terhességemnél a kiírt nap előtt megszületett a babám. Most pedig bármit csinálok nincs semmi jel, se josló fájdalmak,se vizesedés, pocak teljesen fent, de tényleg semmmi. Kezdek aggódni, orvoshoz csak jövő héten megyek. Már mindenféle praktikát kipróbáltam, tegnap este 11-kor még kakaós csigát gyúrtam, vasaltam.

Tudom, hogy jön, amikor szeretne, de az indítástól nagyon félek. Szexen, tonikon, lépcsőzésen kívül még mi válhat be?


2022. jan. 7. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

Nekem 41+1 jött a semmiből

Nulla előjele volt ( leszámítva a terhesség korát)



Nagyon támogató dokim volt.. 41+6 indított volna csak.


Valóban igaza van a 10-esnek..

Egy protokollindítás, vagy “oxyterheléses” nst baromi kàros lehet.

Ha minden rendben, akkor mondhatod, hogy vàrjatok még.


A hangsúly a minden rendbenen van, mert az egy nst-n látszik, ilyenkor màr naponta van, ha bennfognak, akkor napi 2-szer is. ( a 2. Babámat, ahol szültem protokoll szerint 41. Hetet sem engedik betölteni, ha a kosmama rájukhagyja)

2022. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat az is, hogy nem tud megszületni. Nekem is indítás előtti napon kezdődtek a fájások, az nst-k rendben voltak. A köldökzsinor tartotta, nem tudod beékelődni, és már egy ideje meconiumos volt a víz is, mert a gyomrában is volt. A lényeg, lehet, hogy úgy tűnik, hogy minden rendben van, de sajnos közel sem biztos.
2022. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A babának jó helye van, odabenn. Minden praktika nem használ, akkor beszéld meg babáddal, de az inditástol sem kell félned. Baba elindul kifelé, ha fél az inditástol
2022. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!