Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet ez? 5percenként...

Hogy lehet ez? 5percenként jósló (1órája figyelem),2-3 óránként (este óta) rendes fájás?

Figyelt kérdés
5percenként csak kisebb összehúzódások vannak, annyira nem komoly, de 2-3 óránként olyan igazi sziszegős fájdalom. Másnál hogy volt ez? Mikor indult be rendesen?
2010. szept. 9. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A "rendes" vajúdós fájás sem fáj erősen az elején, nem ez különbözteti meg a jósló a rendes fájástól.

Azt szokták mondani, hogy ha beállsz meleg zuhany alá, akkor a jósló elmúlik, az igazi fájás viszont erősödik. Próbáld ki. De ha 5 percenként valódi fájásaid vannak, akkor azonnal irány a kórház!

2010. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én mind2 x onnantól tekintettem "igazinak" a fájást, amikor már meg kellett állnom egy adott mozdulat közben, amolyan megfagyott szoborként megvárni míg el nem múlik a görcs.

nekem nem fáj a derekam, meg nem sugárzott sehová sem, csak egyszerűen görcsöltem.

szerintem amíg csak 2-3 óránként van sziszegős fájdalmad, még ráérsz...

az elsőnél amikor 5 perces összehúzódásokat kezdtem mérni, nekiálltam lápcsőzni, aztán mg forró fürdőt vettem, guggoltam sokat stb... semmi nem változott( kb éjjel tizenegytől hajnal kettőig), sem a fájdalom intenzitása, sem a fájások sűrűsége. betelfonáltam a kh-ba és kikérdezett egy szülésznő, végül az ő tanácsára bementünk. 1 ujjnyi voltam, vártunk egycsomót h mi lesz, aztán épp haza akartak küldeni amikor elment a magzatvíz reggel nyolckor82 ujjnyi voltam). na innetől felgyorsultak az események, jöttek az "igazi" fájások és 10.45kor megszületett a lányom.

a tesónál meg úgy volt, hogy előre eldöntöttem h ameddig lehet, nem megyek be a kh-ba. hajnal kettő felé ébredtemarra h erős összehúzódások vannak, fél 6-kor kezdődtek azok a görcsök amiket írtam h ilyen szoborrá kellett fagynm tőlük míg elmúlnak. 6kor keltettem a férjemet, tesót át anyámhoz... 8kor ártünk be a kh-ba, már 4 ujjnyi voltam és 8.45-kor meg is volt a fiam.

2010. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Gratulálok a babákhoz :) Akkor én ma még megejtek a párommal egy utolsó nagy bevásárlást biztos ami biztos... amíg még bírom, gondolom ez nem fog sokáig így menni, innen már max 1-2 nap és kibújik a picúr.
2010. szept. 9. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak 5 perces jóslóim 1 órán keresztül, és tényleg elmúlott egy melegvizes zuhany után. Ez hajnali 2-kor volt. Még aznap meglett a babám:-) Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az szép :) de jó lenne, ha meg lenne ma holnap :)
2010. szept. 9. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Na? mi újság? :-)
2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anniebianca ***** válasza:

Én is csak érdeklődnék, hogy mi újság? Végülis hogy zajlott a dolog?:)

Én még előtte állok, 2 napom van a kiírásig, de már tűkön ülök.:)

2010. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még mindig egyben vagyunk :S aznap este elmúlt minden fájdalom, azóta is csak tegnap jöttek megint hasonlók, de még semmi, sajnos. Pedig már nagyon elég, a hátam majd be szakad és minden idegesít, szegény párom már hozzám se mer szólni :) Köszi az érdeklődést, megírom ha kibújik végre a kis rosszaság :) Utolsónak: ha jól láttam a 2 nap már eltelt, (csak én nem léptem be), nálatok mi a helyzet? Megérkezett már a csöppség?
2010. szept. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!