Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi lehet még és ha itt az...

Mennyi lehet még és ha itt az idő meddig húzhatom ki otthon? Fontos!

Figyelt kérdés

Tegnap voltam magzatvízvizsgálaton, azóta folyamatosan távozik a nyákdugóm. Ma már a hasam is megy illetve sokkal vizesebb vagyok mint eddig. Az arcom is meg van puffadva, viszont görcseim nincsenek 1-2 szeméremcsonti nyilalást leszámítva. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mikorra várhatom a picit így, illetve ha megjelennek a fájások, meddig lehetek otthon? Mivel első baba az elvileg sokáig tart és nem szeretnék a kórházban vajúdni. (Nálunk csakis fekve lehet, mindegy hány órát szenvedsz.)

Köszönöm 40+1 hetes kismama


2010. szept. 10. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha a nyákdugó elmegy,lehet 10 perc múlva már be is indul,de lehet csak napok mulva.

Mikor Én betöltöttem a 40.hetet bekellett feküdnöm,rá 1 héttel szültem.

Sokáig nem szabad várni,mivel kiszámíthatatlan kinél hogy zajlik le a szülés.

Második babámnál pénteken délbe 2ujnyira,kettőre 6 ujjnyira voltam nyitva,14:40kor kezemben volt a Picurkám.

Ha már 5 percenként érzed hogy a fájások jönnek,és egyre tovább tartanak,inkább indulj a korházba,ezzel elkerülhetetd a bajt.

A korházba vigyáznak majd rád.

Sok sok erőt,könnyű szülést,és boldog baba perceket.

2010. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Remélem hamarosan kibújik már a kis Drágám.

Boldolg babázást neked is !

2010. szept. 10. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia így voltam én is,tettem is fel kérdést,aztán másnap meg szültem.Könnyü szülést,egészséges babát!
2010. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akár aznap is... Nálam minden 1 napon történt, reggel elment a nyákdugóm, délután örjítöen fájt a derekam, este elkezdett szivárogni a magzatvíz. Fél éjfélre a kórházban voltunk, és 03:40-re meglett a kislányom.

Olyan kiszámíthatatlan!:)

Könnyü szülést kívánok!!

Egy 4 napos kislány anyukája

2010. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, remélem nálam is gyorsan és persze probléma mentesen történik minden.

Boldog babázást! :)

2010. szept. 10. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta anno a doki, ha 2 órája rendszeres fájások vannak, lehet indulni a kórházba. Persze ha ekkor még 5 percnél ritkábbak, akkor várj.

Az elvileg sokáig tart az tényleg csak elvileg, nálam 5 óra volt első fájástól. Nyákdugó után 2 héttel....Mondjuk szerintem egy vizsgálat hozta ki a dugót.

A fekvéstől ne félj, lehet mert gyors és intenzív volt, de én fel sem tudtam volna állni.

2010. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

A nyákdugót szerintem is a vizsgálat hozta ki, de gondoltam am. is bőven itt lenne már az ideje. :)

Boldog babázást neked is :)

2010. szept. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!