Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon most is őt fogadjam a...

Vajon most is őt fogadjam a szüléshez?

Figyelt kérdés
Én magándokihoz járok, az első szülésemnél ő volt a fogadott orvosom is DE nem voltam elájulva a mutatványától amit ott művelt az a nullával volt egyenlő. Utána is egy nap 1szer 2másodpercre nézett rám. Oké hogy dolga volt de tudta, hogy kapja majd a lóvét, és nekem abban a kiszolgáltatott helyzetben jól esett volna legalább 2 perc:)tőle. EGYÉBKÉNT MEG EGY TÜNEMÉNY AZÉRT IS JÁROK HOZZÁ A MAI NAPIG. NEM ÉRTEM AKKOR MIÉRT VISELKEDETT ÚGY? Rá sem ismertem, tény hogy éjjel szültem és másnap ügyeletes volt, mert mondta, de hát ha elvállal ez benne van a pakliban. Mit tegyek? Amúgy imádom.
2010. szept. 10. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz nála rá.

Nem durván, csak érdeklődően, hogy fáradt volt nagyon?, mert úgy érezted, hogy nem foglalkozott veled eleget...

Ha szépen tálalod, nem lesz sértődés, és ha meg tudjátok beszélni, akkor okés.

Kételyeket ne hagyj magadban, neked is csak rossz lesz és örlődsz...

2010. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülés a lényeg, hogy ott megtegyen mindent érted és a babáért! Minden doki kedves magánrendelésen, mert ott van idő az emberre tudsz kérdezni stb. De szerintem a szülésnél figyeljen az emberre, meg utánna is míg bent vagy!

Ha már itt kérdezed, akkor nem vagy benne 100% biztos, ès szülésnél meg utánna is a kórházban elhanyagolva érzed magad, akkor válts dokit!

2010. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én váltanék a helyedben(mint ahogy úgy néz ki ,meg is teszem most,hogy a 3. babát tervezzük).Imádom a dokinőmet,a méhszájsebemet is ő tette rendbe,közvetlen,segítőkész,ráadásul 3 gyerekes anyuka stb.DE!Amikor a 2. babát szültem,nem igazán láttam.Volt fogadott szülésznőm,amikor bementem ő volt ott.Ő hívta fel(még vajúdtam,kb. 1-másfél óra volt a kitolásig,ami 20 perc volt),hogy elég gyorsan jön a baba(3 óra alatt meglett mindennel együtt),ezért jöjjön...éppen hogy a kitolásra esett be,még átöltözni se volt ideje.Más dolga nem volt,csak a lábamat fogta(a gátvédelmet is a szülésznőm csinálta).Ez kb. 20 perc volt.Miután megszületett a baba,amíg a férjem és a szülésznő elvitte fürdetni a picit(ez 10 perc volt),ő ott maradt vigyázni rám.Más dolga nem is akadt,mert sikeres volt a gátvédelem,így nem kellett varrni sem.Már előre megbeszéltük a tarifát(ami szerintem korrekt,mert így tudtam mire számítsak)-70 ezer ft-ami úgy gondolom 30-40 percért sok!Ráadásul ez délután volt,mert este 7-re lett meg a baba(tehát másnap kipihenten jöhetett melózni)Ezt persze nem tudtuk előre,hogy konkrétan semmi dolga nem lesz,és még 1 órát se kell bent töltenie(az első szülésem 4 óra volt,de akkor kaptam EDA-t,és volt egy pici gátmetszésem is),de úgy gondoltam,hogy azt fogja mondani,ne adj 70-et,adj ennyit vagy annyit.Hát nem mondta.A magánrendelésén 1 alkalom 14000 ft.Szóval így összességében nem kevés.Hiába nagyon jó doki,és imádom,nem lopom én a pénzt!Most úgy néz ki már megvan a köv.dokim(aki a Magzati Diagnosztikai Központban a genetikai UH-okat csinálta).Csak jót olvastam és hallottam róla,én is maximálisan elégedett vagyok Vele(türelmes,és korrekt volt),olyan helyen dolgozik,ahol lehet szülésznőt választani,egy alkalom nála 10000 ft,és NINCS FIX TARIFÁJA!Annyit adsz a szüléskor,amennyit megengedhetsz magadnak.BOCSI,hogy hosszú lett.
2010. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!