Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti kórházban apás...

Dél-pesti kórházban apás szüléshez nekünk kell megvenni a védőruhát vagy adnak ott a kórházban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én négyszer szültem,de a Kútvölgyibe.

Nekünk mindig adtak védőruhát a férjemre.

Még a cipőre is!

2011. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Dél-pestinél nektek kell megvenni a védőruhát, legalábbis 3 éve még úgy volt. Van a kapunál egy gyógyszertár, ott tudtok venni.
2011. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 babát szültem ott, egyszer sem kellett venni semmit, bár fogadott szülésznőnk volt, lehet, hogy azért?
2011. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell venni!Legalábbis én tavaly októberben szültem ott és mindent adtak a páromnak.
2011. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2006 decemberében még adtak ruhát:)
2011. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy döntöttem nem veszek akkor olyan védőruhát ,majd adnak ott,ha nem akkor meg majd veszünk:)

Azért aggódtam,mert ha éjjel szülök akkor nincs gyógyszertár ugye és akkor mi van? Akkor gondolom adnak nem?

2011. jún. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!