Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy a hüvely anatómiail...

Igaz, hogy a hüvely anatómiailag soha nem lesz olyan, mint a szülés előtt? Valemennyire mindenképpen tágabb lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 18:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%
Én még nem szültem,de fogok és császárral.Ezt a nőgyógyászok állítják szuperpunci 🤭😙
2022. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%
11. Tényleg? Hol? Vagy csak idefostad és remélted majd elhisszük neked. Tájékozódj, mielőtt meghazudtolsz másokat, mert fingod sincs a szülésről! Amúgy tényleg szuperpuncim van köszi, ezek szerint tényleg a bugyimba köszönthetlek.
2022. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Azt magyarazza mar el vki hogy lehet hogy valakin kijon egy 3 kilos gyerek,nem vágták,nem szakadt de szűkebb lett. Olyan jó,ezek szerint léteznek csodák,lehet holnap úgy kelek fel,hogy újra szűz vagyok 🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
14. Nyilván én vagyok komplexusos, nem te aki még nem is szült de okoskodik :D várjuk a tanulmányt. Nem igyekszel küldeni
2022. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
16. Hát ha ismernéd a női anatómiát tudnád. Ez egy izom. Magyarázzuk el az izom tulajdonságait, vagy tudod egyedül használni a google-t?
2022. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem feminás cikkek alapján állítom te nagyon hülye. Hanem 2 orvos állította,egyik a szülészem egy magánklinikán.De nyilván ők hazudnak,meg nem láttak még elég punit.
2022. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%
18 szűkebbre mint alapból? Kétlem...
2022. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szules elott,mar az elso nogyogy vizsgalaton (7 hetesen) is kp.tág vagina volt irva,szoval ennek semmi koze a szuleshez. Egyebkent teojesen vissza tud allni,foleg,ha valaki tornazik. 13 honapja szultem,es sem en,sem parom nem erzunk valtozast. Volt gatmetszesem.
2022. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
1 gyerek még ritkán vágja tönkre,többediknél, 3 vagy annál több azért már tágabb.
2022. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%
Az nem hazudtolás, ha rámutatok arra, hogy kamuzol. Én nem nyomatom, hanem válaszoltam a kérdésre, ami kapaszkodj meg a puniról szól. Téged valamiért frusztrál, hogy nem mentünk tönkre lent. Mi nem védünk semmit, hanem válaszoltunk. Hát bocsánat. Azért tudom, hogy hazudsz mert egyrészt, veled ellentétben én szültem és veled ellentétben én igazi orvosok, igazi tanulmányait olvastam és igazi orvosokkal és szülésznőkkel konzultáltam. Aki picit is ért hozzá látja, hogy hazudsz folyamatosan. Én nem a sunámat védem én rámutatok, hogy hazug ember vagy :)
2022. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!