Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy a hüvely anatómiail...

Igaz, hogy a hüvely anatómiailag soha nem lesz olyan, mint a szülés előtt? Valemennyire mindenképpen tágabb lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 18:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Na most ha valaki alapból kicsit tágabb, de várandósan eljut odáig, hogy felismeri az intim torna csodáját, folyamatosan csinálja, segít neki az ismeret a szülésnél és regeneráló tornaként is gyakorolja, akkor biza előfordulhat, hogy szűkebb lesz, mint korábban, hiszen mint írták is, egy jó nagy izomról beszélünk, amit lehet fejleszteni, edzeni. Nyilván nem varázs csettintésre lesz ez így. De ha korábban nem foglalkozott vele, most meg igen, akkor miért ne? Attól hogy korábban 100 kilós zsírpacni voltam, ma lehetek szép izmos és feszes, nem?

Aki nem foglalkozik ezzel, annál lehet, hogy még tágabb lesz, főleg hogyha sok belső sérülése is keletkezett esetleg szülésnél.

Megjegyzem egy szülés alapból eszméletlen nagy izom munka. Nekem pl. iszonyat izomlázam volt utána napokig, de kinek mi. Nem vagyunk egyformák.

Azért nem kell ezt akkora csodának betudni, akármelyik oldalra is billen a dolog, de azért a legvalószínűbb, hogy minden ugyanúgy lesz idővel, mint szülés előtt. :)

2022. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint érezhetően tágabb nem maradhat, hisz akkor gondoljatok bele, egy nő sem tudna tampont használni, aki már szült? Butaság.

Személy szerint én is nem érzem tágabbnak, bár én szakadtam és varrtak is.

2022. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
* én sem érzem (ezt szerettem volna írni)
2022. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%

"Én még nem szültem,de fogok és császárral."


Nem konkrétan a szüléstől tágul ki, nekem császárom volt mégis kitágult. A terhességtől lazulnak el az izmok.


A közepesen tág vagina megnevezésről meg csak annyit, hogy előtte is azt írták a papíromra és utána is, mégis jóval tágabb vagyok. Első tamponhasználatnál konkrétan kicsúszott belőlem a normál, holott előtte a mini is bennmaradt. Vizelettartási problémáim is voltak sokáig, szóval ennyit a császárról.

Biztos lehet rajta javítani intim tornával, de nekem nem fontos, mert a párom elég nagy mérettel van megáldva, így ami előtte kellemetlen volt nekem, most pont jó, ráadásul végre tovább bírja az aktusokat is, mert nem szorítok annyira, hogy 2 perc után vége legyen. :D

2022. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Idő közben jártam kismama tornán, ahol az oktató intim tornát is tart (meg ezen kívül is), egyébként gyógytornász. Azt mondta, hogy aki rögtön, hirtelen sokkal szűkebb szülés után, az azért van általában, mert:

1. Vagy nyomta a gátizom tornát várandósság alatt és után is rögtön.

2. Vagy a hüvely izmok befeszülnek, bestresszelnek kvázi a szülés következtében, hiszen óriási izom munka a szülés, így gyakorlatilag nagyon sokáig sokkal feszesebbnek és szűkebbnek érzi mindkét fél együttlétek során. Természetes folyamat, de idővel "enged", vagyis olyan lesz, mint régen.

3. Nomeg vannak az "apavarrásos" extrém esetek, de az komoly fájdalommal is jár zömében.

2022. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

"szóval nem varrt be belőle a doki"

Ilyen lehetséges?

2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!