Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megvartatok a 6hetet szülés...

Megvartatok a 6hetet szülés után a hazaselettel? Ha nem akkor lett valami baj? 4.het telt el nálunk gondoltuk nem várjuk meg a 6hetet

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Megvártuk.

Amíg az orvos nem mondta, hogy mehet, addig nem csináltunk.

Engem mondjuk varrtak, volt gatmetszés, nem hiányzott semmiféle komplikáció.

2022. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Az én orvosom azt mondta, hogy a nagykönyv szerint 6 hèt, de ezt senki nem fogja ellenőrizni... (szóval burkoltan elmondta, hogy nem kell kivárni.) Ezt inkább a sok fellengzős okoskodónak írom, akik itt jönni fognak és írogatni, hogy mekkora egy hülye vagy.
2022. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Megvártuk.Több okból is: először is mivel nem látom belülről magam,nem lehetek biztos benne,hogy minden oké-e,méhszáj állapota,stb.Másodszor nekem minden esetben eltartott a gyermekágyi folyás 6 hétig,ami nem valami Gusztáv szerintem.És nem utolsó sorban,4-ből 3 esetben volt gátsebem,ami bizony fájt.Hidd el az első orvosi vizsgálatot jobb megvárni,mint valami faca kis fertőzést összeszedni.
2022. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

3, hozzá mentél volna kiveteni a méhed, ha egy fertőzés miatt gond van?


Nálunk a húgom került szeptikus állapotba, szintén úgy gondolta, ugyan, egy hónap, hat hét mit számít. 12 nap intenzív lett belőle.

2022. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
És akkor felkészülnek külföldre szakadt hazánk fiai a "bezzeg nyugaton nincs ilyen megkötés" válaszokkal...3...2...1
2022. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Én éreztem, hogy minden okés már ott. Nem vereztem, a varratok kihulltak. Tuti nem lett volna semmi baj.

De mégis megvártam míg az orvos mondja. Hat hét nem a világ vége.

2022. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mit értesz házasélet alatt? A közösüléssel megvártuk az orvosi kontrollt. Egyéb módon viszont hamarabb is kielégítettük egymást. Minden rendben volt.
2022. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, hiszen mi nem vagyunk állatok, és tudjuk annyira uralni az ösztöneinket, hogy ne pusztuljunk meg a szexhiányban, míg az orvos meg nem nézi, minden rendben van-e.
2022. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

😂😂😂😂😂😂😂


Semmi bajod nem lesz, akinek intenzívre került a valakije, üzenem hogy fürdeni szoktak szex előtt, után. Vagy nem árt gumit húzni.(tudom,biztos fent volt)


A ciganyasszonyok már a kórház wc-be szülés után 2 nappal szexeltek.


Ha nincs gyermekágyi folyás azt jelenti meggyógyult a levált méhlepény helye... szóval ha már elmúlt, óvatosan, megfelelő óvintézkedés mellett lehet csinálni.


Nem laikus vagyunk, és már a továbbképzett orvosok is ezt mondják, és nem 6 hét után van kontroll sem, hanem ha elmúlt a lochia

2022. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
10es ezt hiába mondod nekik, itt gyakorin jobban tudják...
2022. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!