Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most, hogy nincs orvos fogadás...

Most, hogy nincs orvos fogadás szülésre, császárnál ez működik?

Figyelt kérdés

Pl. megvan a dokim, aki az előző terhességemet is végigkísérte, császár volt. Most ha terhes lennék, ha vele előre megbeszélten az ügyeleti idejében (nyilván betöltött 38. hét után) bemennék, hogy szivárog a víz és mekóniumos, akkor megműthetne ő, nem? Gondolom simán programcsászárra se írhat ki saját ügyeleti idejében, azért gondoltam így.


nem vagyok terhes, de ha vadidegennek kéne széttegyem a lábam nem is leszek többször. Mondhat nekem bárki bármit, engem akkor is borzalmasan zavar, alapból van egy ilyen korlátom (valóban, nem csak a sima szégyenlősség, ami a nők 90%-ban megvan, ez sajnos komolyabb - nem én mondom, orvos...)


2021. okt. 22. 23:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
20%

Lehet orvost választani, csak hálapénzt nem lehet neki adni.

Felénk sok orvos már nem vállal a magánpraxisban szülést, csak terhesgondozást. Viszont van néhány, akinél még lehet szülni.

Erről a saját orvosodat kérdezd. És igen, vannak kiskapuk. De ezt ő fogja tudni neked megmondani.

2021. okt. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
46%

Én most vagyok 20 hetes, pont a napokban beszéltem erről az orvosommal, hogy (megint) program császárt szeretnék.

Azt mondta, hogy a betöltött 36. héten szépen elmegyünk a főorvos helyetteshez, megbeszéljük vele, de bele szoktak menni.

Majd pedig az orvosom kiír egy olyan napra, amikor Ő ügyel, tehát Ő végzi majd el :)

2021. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
15%

Nekem most vasárnap volt így a császárom. Bementem délelőtt nst-re, majd át is toltak a műtőbe.

Kedden kiengedtek a kórházból, a zárómon kb az van, hogy meg kellett menteni az életem.

Csütörtökön pedig nem a kórházba mentem a varratszedésre, hanem a magánrendelésére. De beszéltem olyanokkal is, akiket simán kiírt az orvosuk programcsászárra a saját ügyeleti idejére.

2021. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
58%

Pfu, ez de gusztustalan. Remelem akkor lehalabb az egesz muteti teamnek tejelsz, ha mar mindnekit ugyeletben szorakoztatsz feleslegesen.

Es remelem nem egy olyan korhazrol van szo, ahol mondjuk egy anesztes van csak, es nem az fogja megszivni, akinek valoban szuksege lenne akkor a mutore….

2021. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Csak úgy bemondásra nem hiszik el hogy mekóniumos a magzatvíz... Nem is értem hogy képzeled. És nem indokolja a császárt sem.
2021. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
24%
Tavaly szült egy kollégám felesége programozott császárral, tehát meg lehet ezt oldani. Ha az embernek ennyire speciális gondjai vannak. Mondjuk azt nem tudtam eddig, hogy a császárt is szétrakott lábakkal csinálják.
2021. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
49%
#3 Atyavilág, az ilyet mint te...hu nem írom le mit kéne mert kijön a TEK
2021. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
49%
1es ha nem lehet hálapénzt adni akkor orvost hogy lehet fogadni?:-D
2021. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
25%
8as: úgy, hogy a terhesgondozas árába meg a 6 hetes kontroll árába be van építve a halapenz. Csak ugye igy adóznak utána. Terhesgondozás 25ezer/hó , 6 hetes 50ezer. És így minden legális.
2021. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
15%

A 3. válaszoló vagyok. Köszönöm szépen a jóindulatotokat!

Természetesen nem jókedvemből szültem császárral. Kíváncsi vagyok, hogy ki az aki nem akkor menne be a kórházba, amikorra az orvosa mondja.

2021. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!