Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Örültek a császárnak?

Örültek a császárnak?

Figyelt kérdés
Én mindig is rettegtem a hüvelyi szüléstől. Szinte minden nap sírtam, ahogy közeledett a vége. Egyik nap mentem ultrahangra, ahol közölték, hogy császár lesz, mert farfekvéses lett. El nem tudom mondani mennyire boldog, felszabad voltam abban a pillanatban. Nagyon szerencsésnek érzem magam.

2022. márc. 4. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
12%

Ma már senki nem akar természetes úton szülni, vagyis kevesen. Vegyék ki azt jóvan. 😬

Nehogy megküzdjek már a saját gyerkemért, meg vajúdni kelljen . Az milyen már...😅

Persze van ,hogy indokolt, de mindenki fél, ez természetes. Aztán ott vagy és megcsinálod. Persze , ha nem faros meg ilyenek .

2022. márc. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene megküzdeni érte? Ez nem az utolsó akciós virslis bukta a Tesco pultokon,hanem a gyereked.A számára szerinted legveszélytelenebb opciót érdemes választani.Szerintem az a császár,valakinek a hüvelyi úton szülés.:D

Ugyan ez a saját tested: Valakinek elviselhetőbb,ha gátsebe van,valakinek az ha alhason gyógyulgat.Időben is ugyan annyi,egy fél év mindenkinek minimum kell,hogy regenerálódjon akkor is,ha másnap már szalad a kórház folyosóján annyira patentül érzi magát.

2022. márc. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
30%
3x szültem szerencsére minden rendben volt mind 3x, és én másnap már ültem és azt csináltam amit akartam semmi nem fájt, tudom van akinél a császár sem okoz problémát. Az ismimnek a 4. Lett császár még egy hónap múlva is érezte, ő azt mondta inkább a természetes mert számára ez szörnyű volt.
2022. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
88%
Na, pont az ilyenekről beszéltem, mint a 31-es. Milyen gáz már, aki császárral szül, nem küzdött meg a gyerekéért. És akkor ne érezze magát szarul a császáros anya. Halkan megjegyzem, mikor fel kellett állnom a műtét után, baromira nem éreztem úgy, hogy ez nekem milyen könnyű...
2022. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha fröcsög egy-egy ilyen szellemileg vissza maradott nő akkor sem fogom szarul érezni magam a császár miatt.Legyen csak az az egyetlen érdemed az életben,hogy te "meg küzdöttél" a gyerekedért.(mert az utólag nem küzd aki alhasi sebekkel hetekig csak a gyereket tudja megemelni,nem? Mindegy,nézd ahonnan akarod. :D)


Komplikáció az elsőnél,másodiknál kérdés nélkül adtak előre időpontot a 7.hónapban császárra.

Mindkét gyerekem egészséges,gond nélkül a világra jött,én pedig felépültem.Innentől fogva,hogy ki mit gondol vagy mit nem az kit érdekel.Szüljön aki arra vágyik és meg is teheti.Nekem édes mindegy volt,hogy hogyan jön világra a gyerekem,nem azért estem teherbe hogy utána mindenkinek villogjak mit hol toltam ki és mennyire könnyen vagy nehezen jött.


Senki ne is érezze rosszul magát pár ilyen rossz indulatú sakál miatt.A szülés csak egy nehézség a sok közül.Hogy valakinek helyben,utólag,is-is vagy sehogy nem fáj az egyén függő.

Az utána következő legalább 18 év lesz a dolog nehezebbik fele. :D

2022. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
86%

Aki szerint MegKellKüzdeniÉrte, azt eltiltanám a közösségi kommunikációtól és/vagy visszaküldeném a középkorba, ahonnan előmászott.

Rengeteg nőnek az elektív császár valóban mérföldekkel jobb opció. Rengeteg szülés okoz életreszóló, feldolgozhatatlan traumát vagy sérüléseket. 2022-ben szégyen, hogy itthon nem rendelkezhetnek szabadon erről a szülő nők.

Ja, még mielőtt: nekem csodálatos természetes szülésem volt, de tisztában vagyok vele, hogy ez színtiszta mázli és nem jogalap arra, hogy mások tapasztalatai felett ítélkezzek.

2022. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
84%
Aki tuskó azon a hüvelyi szülés se változtat,akár mennyit küzd vele,hagyd el.Az ilyennel felesleges foglalkozni,csak tovább mondhatja a hülyeségeit amivel talán valakit meg is bánt. 🤷🏼‍♀️
2022. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
8%
Van mikor indokolt, de amikor azert választják a császárt , mert nem akarnak szülni , na az gáz .
2022. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
88%
38: normálisabb országokban önrendelkezésnek hívják, szerencsére nem te döntöd el mások testéről, hogy mi gáz.
2022. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
86%

na, most jól le leszek pontozva, de már rég elengedtem, mert azok szólnak le emiatt maximum, akik egész életükben annyit értek el, hogy kinyomtak egy gyereket.

Én kértem a császárt, már az első vizsgálaton mikor a fogadott dokihoz mentem, 10 hetesen. Volt egy oxigénhiánnyal született osztálytársam, köszi, azt az életet nem akarom a gyerekemnek...

2022. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!