Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magánkórházban lesz császár...

Ha magánkórházban lesz császármetszésem, kérhetem, hogy milyen varrattal varrjanak össze?

Figyelt kérdés
Intracutan varratot szeretnék, nem vagyok laikus és tudom, hogy ez esztétikusabban gyógyul.

2022. márc. 21. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat kérdezd meg,ugye nem gondolod,hogy van még rajtad kívül valaki akinel ilyen kérdés felmerült?
2022. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy laikus, pontosan tudod, mit lehet kérni és mit nem.
2022. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha őket kérdeznéd...

Hidd el, azért a pénzért, amit elkérnek, válaszolni fognak a kérdésedre.

2022. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezed meg, de szerintem minden dokinak megvan a maga ,,munkastílusa" ès nem biztos, hogy szívesen eltèr attòl. Bàr pènz beszèl, ès ez csak a varrarot èrinti.
2022. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha szakmabeli vagy akkor miert itt az aluliskolazott gyakori nepet kerdezed, szerinted tudjak mi fan terem?

En 30 + plasztikai sebesszel dolgozom (szinten maganklinika ) , mindnek megvan a maga stilusa, valamint azt fogja valasztani ami a legjobb.

Ha pl. kover vagy es vastag boru, akkor varrhatja vele , aztan meg masnapra szetnyilik. Bizd rajuk.

2022. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöldet nyomtam :)
2022. márc. 22. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Az orvosok annak örülnek, hogy kapnak olyan varratot, amilyent kapnak. Van az a pénz szerintem, amiért varratot választhatsz.
2022. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!