Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elnézést a buta kérdésért, de...

Elnézést a buta kérdésért, de szülés után hogy oldottátok meg a pukit sok szobatárs mellett?

Figyelt kérdés
Program császárom lesz, és félek, hogy nem fogok kiérni a mosdóba.
2022. márc. 30. 10:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg ne stresszel jár rá, és hidd el, a babák is folyamatosan pukizni fognak 😄, úgyhogy szinte meg sem lehet majd különböztetni, kitől jön a hang 😄
2022. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
*ne stresszelj rá...
2022. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%

5. Pont te forgatod ki az én szavaimat. Nem azért nem fingunk egymás mellé mert nem merünk vagy mert úúú, nem mély a kapcsolatunk. Ezt csak te/ti magyarázzátok bele. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy titeket meg ez tart össze? Pont annyira badarság.


Jézus emberek, a kicsúszik a puki és a direkt odafingok között van különbség, igen. Nekem nem gond odébb menni. És nem is romantikus este filmezés vagy beszélgetés közben eregetni, de még csak viccesnek se mondanám. Bocs, ha én nem szeretem szagolni a bélgázt, ha ti igen, akkor tegyétek.

2022. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%
Főleg hogy csomó fingnak nincs szaga de mindegy 😂😂😂
2022. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
13 és gondolod a kérdező azért tette fel a kérdést,mert direkt akar a szobatársai orra alá fingani?Hát pont azon stresszel,hogy mi lesz ha nem tud kimenni.Semmi nem lesz,pont úgy,mintha otthon kicsúszik.Tetszik a 11-es válasza😅fogd rá a babára kérdező.Biztos nem haragszik meg.😅 Tényleg ne aggódj! Igazából ott mindenki inkább magával foglalkozik,nem a másikkal.Mindenkinek van elég baja.
2022. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
13. Igen minket a fing tart össze, feltártad a titkot. Szerinted nagyokos a kérdező 3 napig töltött káposztát fog zabálni, hogy direkt jó combosat odadörrentsen a szobatársának, vagy azon a pukin izgul ami kicsúszik. Egyedül te beszélsz eregetésről meg büdös fingokról. Amúgy friss császárral járkálj odébb te, annyira megnéznélek. Ja, hogy fogalmad sincs róla, csak ítélkezel a felszínes élettapasztalatoddal. Okés :)
2022. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjad 16-os,nem érti. Császár nélkül sem olyan egyszerű az.Amúgy mindegy mi tart össze,ha működik.😉Mi biztos nem egy két puki miatt válnánk el 19 év után.
2022. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

16-os, azóta ezen a kommenten röhögök. 🤣

Ezek szerint nekünk el kellene válnunk, mert amikor terhes voltam, és nem értem ki a wc-re, a férjem takarította fel a hányásomat.

2022. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én "gázos" csaj vagyok. Bele voltam zúgva, de iszkoltam hazafelé randik után, mert már pukkadtam ki, annyira feszített, de nem akartam előtte. Azt hitte csóri, hogy most akkor mégsem akarom őt vagy nem tudom. Mikor nagy nehezen bevallottam, hogy mizu, hát nevetve mondta, hogy már várja, hogy mikor szalad ki előtte véletlenül, mert szerinte mérföldkő. Hát hadd ne ássam már el magam akkor, ha csikizős-birkózós játék közben kijön. Neki is. A fiunknak is. Az övé még cuki. De azért egy tejfölös gombapaprikás után nem nagyon szoktunk meglepődni a hangokon. Komolyan, de szr nekünk.
2022. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Általában császár előtt kapsz beöntést és nem is ehetsz, ihatsz így ha lenne is valamiféle bélgáz, az nem lesz büdös mert csak lenyelt levegő hisz szinte üres a gyomor.
2022. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!