Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elnézést a buta kérdésért, de...

Elnézést a buta kérdésért, de szülés után hogy oldottátok meg a pukit sok szobatárs mellett?

Figyelt kérdés
Program császárom lesz, és félek, hogy nem fogok kiérni a mosdóba.
2022. márc. 30. 10:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
19. Szia! Vissza se gyere :)
2022. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban ezek a dolgok nem ilyen jelentősek.

Vannak olyan helyzetek vagy betegségek, mikor valaki alatt ágytálat cserélnek, míg bent vannak a többiek.


Vagy ahogy írták a többiek: fogd a babára. :)) De nem hiszem, hogy bárki hallgatná, hogy fingasz-e vagy sem.

2022. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházi napok annyira fárasztóak voltak, hogy arra se emlékszem, hogy a szobatársaimat hogy hívták, milyen nemű gyerekük született, meg úgy jóformán semmi. Ott volt rajtam kívül 3 nő, meg 3 baba, de ennyi. Ha fingtak is, hát annyira kész voltam, hogy fel se tűnt.
2022. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a takaró alatt, ahogy a többiek is :D
2022. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Takaró alatt semmi nem hallatszódik, nyugi
2022. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés indítás előtt kaptam kúpot. Na az aztán meghozta a hatását, mert ha nagyon más nem is, de puki az jött rendesen és a két szobatársam tuti mindeng hallott, hiába voltam én a fürdőben, ha vékony a fal.. de akkor ott nem is zavart. Egyrészt tudtam, hogy valószínűleg az életbe többet nem találkozok velük, másrészt meg tenni se tudtam ellene, nem én "irányítottam".


Még előttük volt egy szobatársam (nem sokáig, csak ott vajúdott, mert minden tele volt szülő nőkkel), nála minden fájáskor jött a puki is. Szegényen látszott, hogy nagyon zavarja, folyamatosan bocsánatot kért, hiába mondtam neki, hogy engem nem zavar. De annyira zavarban volt szegény (mondjuk fiatal is volt, asszem 22-23), úgyhogy mondtam neki, hogy nézek sorozatot, bedugom a fülhallgatóm és akkor nem hallom majd.. még el is fordultam, hogy lássa, tényleg nem foglalkozom vele.

2022. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jaj csajok, potyognak a könnyeim a nevetéstől a kommenteken 😄😄😄😄
2022. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!