Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41+1hetes vagyok, valóban nem...

41+1hetes vagyok, valóban nem kérvényezhetem a szülés megindítását a 42.hétig?

Figyelt kérdés

Kórházban fekszem 40+6 óta, napi egy nst van, ultrahang csak ímmel ámmal.

A méhlepényem el van meszesedve már a 33.hét óta, a baba feje beilleszkedve, 3700g, a méhszáj 1100.


Azt senki nem mondja mi okból kell még mindig várni, semmiféle próbálkozás nincs a beindításra.


Kérdésem hogy jogom van-e kérvényezni a szülés indítást? Mert meszes lepénnyel gyakori áramlásvizsgálat kéne, de se az nincs,se indítás. Mit tehetek ha kockázatosnak érzem a babára nézve a helyzetet?

Esetleg másik kórházba átmehetek ilyenkor?



2022. ápr. 17. 13:41
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy betöltött 42.héten instant császároznak, ott nem is próbálnak indítani.
2022. ápr. 17. 13:41
 2/32 anonim ***** válasza:
23%
Hol van ez a kórház? Olyan jó lenne, ha máshol is békén hagynák az anyákat addig, amíg nem leselkedik veszély a babára nézve. És ha gond lenne, tudnák. Lehet te kevésnek érzed a vizsgálatokat, de ők az orvosok!
2022. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mi ez a hülyeség hogy nincs veszély a babára nézve?

Engem is hagytak a 42.hétig, tiszta meconium volt a vizem, besárgultam,leesett a szívhang,4,5kiló lettem és anyu szanaszét szakadt belül, miközben elakadt a fejem.


A baba a 41.hétre tökéletesen fejlett, de a lepényem már igen rossz, a víz is kevéske, biztos baromi jó lehet...

2022. ápr. 17. 13:53
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Mennyire meszes a lepény?

Én úgy, gondolom, amíg az NST-n nincs gyanús jel, addig felesleges a flowmetria.


Én úgy gondolom ez valamelyik vidéki kis korhaz lesz. Bár nagyon érdekelne melyik.

Mi bent fekvő kismamáknak reggel este csinálunk Nst-t

2022. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Igen , saját felelősségre távozhatsz
2022. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Valóban vidéki, ha megszültem végre egyszer , le is írom melyik. De maradjunk annyiban, hogy dunántúli kisváros.

A lepény már régóta 3-as, azt mondták ramaty már, de eddig amikor néztek áramlást az rendben volt.

Én ezt a napi 1nst-t ilyen terhességi korban kevésnek érzem.


Másik kórházba átvesznek már ilyenkor?

2022. ápr. 17. 14:08
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
De mit mondanak, ha ezt megkérdezed?
2022. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szombathely ilyen kategória, sajnos hallottam már róla.

Én úgy gondolom, ha elmesz Győrbe, mondjuk fájásokkal, vagy azt mondod szivárog a víz, nem fognak elküldeni

2022. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Ja, bocsánat, Sopront akartam írni, nem Szombathelyet
2022. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Leráznak hogy majd jön ha akar, 42.hétig tart a terhesség blabla.


Semmi fájásom, egyáltalán nem úgy tűnik, hogy be akarna indulni. Csak az egyéb szenvedések vannak, pl nincs székletem, iszonyú hátfájás,tudjátok amik a terhességi dolgok.

Nemtudom megérteni miért rosszabb az ha adnak pl egy méhszájérleő kúpot, mint elszenvedni a 42.hétig,hogy aztán automatikusan felvágjanak.. meszes lepénnyel meg minden nap kockázat.


Utána nézve úgy olvastam hogy a 36.hétig kell másik kórháztól befogadó nyilatkozat :(

2022. ápr. 17. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!