Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban igaz hogy a szüléstöl...

Valóban igaz hogy a szüléstöl nem lesz valaki tág?

Figyelt kérdés

Akkor miért találták akkor az intim tornát,meg különböző dolgokat a hüvely eredeti visszaálitására?


A kinyúlt zokni példa az tudományosan elismert tény vagy az is kamu?


2021. febr. 14. 11:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Nos, pont annyi esély van rá, hogy tág legyen valaki szülés után, mint arra, hogy elhizzon. Alkati kérdés
2021. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert alkati kérdés, van akinek nem változik semmi, van akinek intimtornaznia kell, hogy helyreálljon és van akinek a tampon is kicsuszik szülés után.
2021. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem alkatinak mondanám azt, hogy valakinek nehéz vagy könnyű szülése van. Egy vákuumos horrorszülés után, ahol a hüvely teljes hosszában reped, lehetetlen hogy "ne táguljon ki", mert a hüvely szövetei nem tudnak úgy regenerálódni a repedések mentén. Ilyenkor jellemző a hüvelysérv, méhsüllyedés, inkontinencia. A rugalmasság, az izmok állapota intim torna vagy műtét után se lesz ugyanolyan.

A husband stich-től pedig csak a bejárat lesz kellemetlenül szűk, belül nem.

2021. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenki lesz az, de sok minden függ a szüléstől is. Milyen komplikációk és beavatkozások adódnak, és függ genetikától is.

Nagy súlyú babám született teljesen háborítatlanul, gátvédelemmel. A hüvelyem ugyanolyan, mint szülés előtt volt és a szex is ugyanolyan.

2021. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
50-50% van akinek egy gyerek után tag lesz, valakinek 4 után sem.
2021. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem egyformák a kötőszöveteink. Ennyi a válasz.
2021. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

A kötőszövetek minősége a döntő valóban. Nekem alapvetően gyengék, lazák, szülés előtt is borzasztóan tág voltam, utána még tágabb lettem (sokkal), különösen, hogy összevarrniuk sem sikerült rendesen, pedig még a méhnyak is repedt.

Az intimtornának pedig csak jó a "marketingje", nem kell bedőlni neki, nem csodaszer. Ahogy a hüvelyplasztika hatása sem tartós. Ha megszívtad, akkor megszívtad, ez van. :(

2021. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

"Pedig engem mindig meg akarnak győzni hogy ezt csak beképzelem.


Ezért jó ha valaki inkább császározva szül,nem kell most a természetes szülés rizsa meg stb,mert annak végeredménye mindig az hogy a pasi elmegy inkább örömlányokhoz ha nem érezz semmit,akiknek ugye szükebb..Nem kell itt a szeretetel jönni amkor a pasik tudjuk hol hordják az eszüket és álandsóan kanosak.."

Mert az "örömlányoknak", akiken napi 10-20-30 pasi átmegy, biztos nagyon szűk.

2021. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 11:50


"szülés előtt is borzasztóan tág voltam"


Ilyen esetben nem értem iért nem szül valaki akkor császáral.Ha a házasságban nem müködik a szex mivel a pasi nem érez semmit mert annyira lötyög neki benne akkor hiába jön itt bárki a szeretettel,ő úgy is örömlányokhoz fog járni.Persze ezt sokan úgy is mindjárt cáfolni fogják..A pasik az agyukat lent hordják és állandóan kanosak.

2021. febr. 14. 12:02
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 11:58


"Mert az "örömlányoknak", akiken napi 10-20-30 pasi átmegy, biztos "



Te hol álsz? Látszik gőzöd nincs az egészröl. Normális csajok Max 6 pasit válnak naponta.De persze a köznép mint te is egybemossa az egészet.Nem roma csajokra gondolok most cigánytelepen,hanem normális drága lakóparkban lévő lányokra.Nem mindegy hogy a pasi hova megy.Ezek a csajok vigyáznak magukra és tiszták nem ápolatlanok.Igen és ők valóban szükek ott lent még,nem szültek.Most ilyen alapon akkor ha naponta szexel egy pár 4-5 ször akkor biztos tágul a csaj,mi? ekkora baromságot..

2021. febr. 14. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!