Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a szülés utáni...

Szülés után a szülés utáni fajta betétet magamnak kell cserélni, vagy kicserélik nekem a nővérek az ágyban? Valamint ezt is a kukába kell helyezni, mint a sima menstruációs betétet?

Figyelt kérdés

Még nem szültem, ezért kérdezem. Magamnak kell cserélni, vagy segítenek az ápolók, esetleg kicserélik nekem, ha fekvő helyzetben vagyok?

És a betétet ezt is ugyanúgy a szemetesbe kell dobni, mint mensikor?



2022. jún. 4. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Én az osztalyos nővéreket szinte nem is láttam. Egyszer jött az egyikúk aznap este, miután szültem, hogy pisiljek és szóljak ha sikerült, egyszer meg hozták a pezsgőkúpot, hogy legyen székletem. Ennyi. Senki nem jön oda gyagyázni meg ellátni.
2022. jún. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En tena pants pelenkat vittem,szulest illetve aranyorat kovetoen amikor elhagytam a szuloszobat a szuleszno adta ram,utana lementunk gyermekagyra es onnantol en csereltem furdes utan. Igen,sima kukaba kell rakni.
2022. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ezt vitrinbe kell tenni.

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

2022. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én benne dolgozok és elvárjuk a 2 óra után, hogy sétáljanak és magukról gondoskodjanak, ezzel minimalizálva a vérrög képződést + az izomzat is kell a gyógyuláshoz. Nem szabad elhanyagolnia magát egy műtött anyukának.
2022. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!