Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan fog zajlani a szülés,...

Hogyan fog zajlani a szülés, ha valaki előtte ittas állapotba kerül?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy előfordult-e ilyen eset. Kíváncsi lennék arra, hogy mi történik az anyával és a babával szülésnél, szülés után ha a szervezetükbe nem kevés alkohol bekerül.
2022. jún. 7. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerevezetedbe véletlenül bekerul?
2022. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Remélem azonnal elveszik az ilyen féregtől a gyereket akivel előfordulhat az hogy ittas lesz terhesség alatt.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen ne akarjon gyereket..normális nő terhesség alatt nem iszik
2022. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos vannak olyanok is, akik végig drogoznak a terhességük alatt. Meg akik rendszeresen lerészegednek.

Csak kíváncsi lennék rá, hogy ha közvetlen szülés előtt valaki iszik, az hogyan befolyásolja folyamatot. Nyilván az újszülött véralkoholszintje is magas lesz, ami veszélyes, mert méreg neki.

2022. jún. 7. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha még messze van a kitolási szakasz, akkor hagyják, addigra hátha kijózanodik, kap infúziót. Minden más esetben, vagy ha nem tud együttműködni az orvosokkal, akkor császár.
2022. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem azzal küldött haza a szülésznő tavaly, ujjnyira nyitott méhszájjal, hogy igyak otthon egy pohár vörösbort és vegyek egy ülőfürdőt… Alig pár kortyot bírtam meginni, az igaz, szóval nem lettem mattrészeg, csak azért mondom, hogy valószínűleg ez nem egy elképesztő dolog orvosi berkekben, mert eddig már sok orvosnak elmeséltem ezt és senki nem nézett furán.
2022. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Engem is boroztattak🤣


2 pohárral ittam (1,5 dl összesen)


Utána nem sokkal be is indult..


Csak “a soha semmit, mert jajj szaranya vagy akkor” miatt îrtam le a fentieket



Egyébként az 5-ös jól írja

2022. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom meg lesz a véleményük édesanyáról, de természetesen ellátják, mi mást tehetnének? Nekem barátnőmet úgy szülte az anyja, hogy részeg volt a szülés alatt.
2022. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!