Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. héten rózsaszín folyás...

38. héten rózsaszín folyás szex után mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a férjemmel, utána még egy órát beszélgettünk az ágyban, utána mentem megtörölni magam és halvány rózsaszín volt a wc papír. Nem voltunk durvák, nem hiszem, hogy attól lenne, de lehet, hogy ilyenkor sérülékenyebb az a rész. Már napok óta vannak jósló fájásaim, fájdogál a derekam, borzasztóan fáradt vagyok. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez? Menjünk orvoshoz, mert bajt jelenthet, vagy csak nyákdugó, esetleg tágulásos vérzés vagy csak durvák voltunk? Ha szerintetek orvoshoz kéne menni, akkor mikor? Autóval egy óra a kórház, de nincs autónk, úgyhogy ha megyünk, még meg kell kérnünk valakit, hogy vigyen be. Előre is köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni!
2022. jún. 14. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak egy rószaszínes maszat volt, biztos nem rohannék orvoshoz. Tágul a méhszáj, ilyen idős terhesen már előfordul ilyesmi. Ha nem bő vérzés van, ezzel felesleges egy órát utazgatni....
2022. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet felületi sérülés is, ilyenkor sokkal sérülékenyebb a nyálkahártya. Tágulásos vérzést nem gondolnám.

Ennyivel biztos nem mennék orvoshoz. Majd ha lefolyik a magzatvíz, vagy fájásaid lesznek akkor igen.

2022. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap nem barna lesz hanem ugyanúgy rózsaszín, akkor tágulásos vérzés valószínű. Nekem az első gyerekkel szülés előtti napon volt ilyen, másodiknál viszont csak sima tágulásos vérzés volt, rá 2 hétre szültem. Bár nem mondanám vérzésnek, mert ugye csak épp hogy megszínezi a dolgokat.

Ha nem múlik, biztonság kedvéért menj el dokihoz, nehogy valami olyan legyen, amit csak ő vehet észre. Nálam is ellenőrizte a második terhességemkor, de ott egyértelmű volt, mert 3 ujjnyira nyitva voltam :D

2022. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nekem majdnem egy hétig tartott a második terhességemkor. Az lemaradt. És a nyák dugó távozásával ért véget, mert ugye megnézett a doki, megpiszkálta és távozott is másnap.
2022. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon köszönöm mindenkinek a gyors választ. Én is kerülném az éjszakai utazgatást, ha nem muszáj, de nem akartam felelőtlen lenni. Ha erősödik, persze bemegyek, de ez éppen csak rózsaszín volt. Nagyon örülnék, ha lassan megszületne a kisgombócunk. :)
2022. jún. 14. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már jó időben van biztosan :)
2022. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!