Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe rózsaszin folyas 5+4...

Enyhe rózsaszin folyas 5+4 hetesen bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
A 4.het vegen ugyan ilyen rozsaszines folyasom volt 5-6napig.elmentem az orvoshoz mikor pozitiv lett a tesztem.nem latott semmit az UHon mondta hogy menjek vissza egy het mulva.addig elmult a rozsaszinezgetes es 5+1naposan latott egy 6mmes petezsakot.mondta h menjek vissza egy het mulva.tovabba azt is mondta h mar nagyobbnak kene lennie es nem fejlodik rendesen vagy kesobb fogant.amugy biztos hogy 2-3nappal kesobb fogant de azota nekem se ejjelem se nappalom..es tegnap delutan egy nagyon enyhe rozsaszinezesem volt ami azota elmult de elegge aggaszt..kerdeztem az orvost a 4.heten a rozsaszinezesrol.azt mondta a beagyazodas miatt van..
2017. ápr. 29. 07:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a 3.het vegen elirtam az elejet
2017. ápr. 29. 07:27
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
igen, ügyelet azonnal!
2017. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat a rozsaszin folyas az konkretan veres, attol rozsaszin. Szoval altalaban progesztron hiany vagy kezdodo veteles az oka. En ugyeletre mennek.
2017. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 4.heten elmentem egy masik orvoshoz is hatha o ir fel valamit mert itt olvastam akkor h lehet veteles jele is..de o sem irt semmit.csak megvizsgalt.akkor mar latni lehetett a petezsakot
2017. ápr. 29. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a barna folyás az előjele volt. Tegnap jöttem haza a kórházból. Korai vetélés.
2017. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelentHET. JELENT!
2017. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete volt az első pozitív halvány tesztem. Egy hétig szépen erősödött. Pont múlt szombat volt halvány rózsaszín. Kedden az uh-n láttuk a petezsákot. Azt mondták ne aggódjak ha vetélés lenne nagyon görcsölnék és véreznék. Lehet a beágyazódastól van. DE a vérvétel mindent kiderit. Azóta sajnos spontán elvetéltem 😢 azota is vérzem

Nem megijeszteni akarlak de legyél erőszakosabb. Lehet csak valami tabletta kellene es sok pihenés.

2017. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!