Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nagyon "gáz" ha a...

Szerintetek nagyon "gáz" ha a kórházi táskába csomagolok zacskós levest?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem kivétel nélkül mindig megy a hasam a kórházi kajától. Behozni meleg ételt nem tud a párom, max. ha valami kifőzdéből hoz, de azt is csak este.

Arra gondoltam, hogy tennék be pár ilyen smack levest vagy bögrés levest. Szerintetek gáz?


2022. jún. 18. 08:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne gáz? Ha neked az esik jól :) Csak kérdés milyen a kórház felszereltsége, találsz-e mikrót vagy forralt vizet. Bennem inkább ez a kérdés merülne fel sajnos 😂
2022. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 babyboom567 ***** válasza:
85%
Nálunk pl nem tudtad volna megcsinálni, a csapból is éppen hogy langyos víz folyt.
2022. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, de tegyél mellé egy mini vizforralót, tescoban 4500 Ft az 1 literes, piros színű :) most vettem épp.
2022. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk sem lettek volna adottak a feltételek, hogy megcsináljam.


Én inkább valami felvágott és pékáruban gondolkodnék. 3-4napig szendvicsen is el tud élni az ember. Este meg frisset vihetne be a párod másnapra

2022. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%
Lehet a víztős is hasmenést kapni, ha ilyesmit csinálsz akkor ásványvizet használj.
2022. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
En polcz uveges kajat fogok vinni,ha kovetkezot szulom. Sajnos az elsonel nem tudtam meg rola. Nem egy olcso dolog, 1500 ft korul van egy uveg,de 2-3 eleg az ebedrekre,finon is,es praktikus,hogylenyegeben egy kisebb befottesuvegben van,akit egyszeruen betehetsz a mikroba.
2022. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
Qmit*
2022. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

De őszintén, mennyire gàz ez, hogy az anyukának ilyeneken kell gondolkodni? Holott megértem, én is jártam állami kórházban….pont, hogy a szoptatást kezdő nőnek kellene a legjobb kaja.


Rokon csajszi a Maternityn szült, mutatta képeken h naponta ötször (!) milyen többfogásos kajákat vittek be neki is meg a férjének, leves, második, desszert, reggelire szinte kicsi svédasztal, tízóraira, uzsonnara rétes, sajttál, joghurt különlegesség, tonhalkrém stb. Ez lenne a normális.


Én a fiammal voltam kórházban, műtötték, ő anyatejes volt, ehhez képest nekem volt, hogy a vacsora két szelet kenyér volt és egy hagymaszár. Nem viccelek.

Ha a férjem nem hordja be a kaját, elmegy a tejem az éhezés miatt.

2022. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

#8 teljesen egyetértek, épp most néztem, hogy a havi TB-levonásom a béremből 130ezer forint... Erre vinni kell a smack levest ha szülni megyek, kész tébolyda az egész!


De nyilván ez most nem segít a kérdezőn :( Vigyen ami jól esik, én még lehet rendelni is fogok kaját :D

2022. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
9. a “tb levonás a béredből” 7%. nos ha neked havi 130ezret vonnak le a béredből, akkor bruttó 1.85 milliót keresel? szerintem nem ☺️
2022. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!