Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nagyon "gáz" ha a...

Szerintetek nagyon "gáz" ha a kórházi táskába csomagolok zacskós levest?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem kivétel nélkül mindig megy a hasam a kórházi kajától. Behozni meleg ételt nem tud a párom, max. ha valami kifőzdéből hoz, de azt is csak este.

Arra gondoltam, hogy tennék be pár ilyen smack levest vagy bögrés levest. Szerintetek gáz?


2022. jún. 18. 08:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
87%

29 es,nalunk volt aki hajsuto vasat hozott es be is lotte a hajat vele. Pedig meghalt a gyermeke,ujraelesztettek,gepek tartottak eletben. Meg nevetni is tudott velunk. Nem tudom mi van veluk,9 eve volt,de meg mindig eszembe jut.

De visszaterve a targyhoz,vigyel,mikro azert szokott lenni mindenhol. Meg bufe is.

2022. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
17%
Hát a milliós fizuból nyilván telik magánkórházra, úgyhogy nem vár ilyen szülészeti ellátás senkit, aki ennyit keres. Aki meg nem, az viszi a zacskós levest. Meg a vízforralót persze.
2022. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
71%
21-es! Nekem is természettudományos PhD-m van, ha tudnád, miket kaptam már itt érte. Ne menj le a szintükre.
2022. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
44%

Nem gáz, 90% hozatja, vagy rendeli a kaját magának a gyermekágyon. Én Polcz kaját vittem biztos ami biztos alapon. Végül nem ettem meg, de jó, hogy ott volt. Péksütit kívántam, azt ettem rengeteget (a férjem hozott be) és a kapott kaja sem volt katasztrófa. Végülis éhenhalás ellen jó volt.

Nálunk iszonyat kevés hely volt. 4 személyes szobában konkrétan egy mini asztal, ahova le lehet ülni enni... étkező, közösségi hely semmi, se mosogató, mosogatószer, vagy szivacs. Szóval még a melegítés is macera, meg a mosogatás is. Egyszerűbb, ha tudsz rendelni esetleg.

Egyébként szerintem kritikán aluli az állami eü színvonala. Az ott dolgozók előtt le a kalappal, eszméletlen sok dolguk volt, de mindig kedvesen szóltak hozzám és szeretettel gagyogtak az újszülött babámhoz is, ami nekem kellemes meglepetés volt. De higiénia, takarítás zéró, a fürdőben penész, törött wc ülőke, 8 nőre (2 szobára) jut egy zuhany-wc, nem lehet leülni normálisan enni, nincs hova elpakolni, a kórházi koszt éppen a túlélésre jó, regenerálódásra, tejserkentésre biztos nem és még sorolhatnám. Az ember a befizetett járulékaiból (mi sem minimálbéren tengődünk) nem ezt várná... Nem "túlélni" szeretne szülés után. Mérhetetlenül szomorú.

2022. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!