Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nagyon "gáz" ha a...

Szerintetek nagyon "gáz" ha a kórházi táskába csomagolok zacskós levest?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem kivétel nélkül mindig megy a hasam a kórházi kajától. Behozni meleg ételt nem tud a párom, max. ha valami kifőzdéből hoz, de azt is csak este.

Arra gondoltam, hogy tennék be pár ilyen smack levest vagy bögrés levest. Szerintetek gáz?


2022. jún. 18. 08:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Már összevont társadalombiztosítási járulék van, kedves 10. válaszoló. Az nem 7%! Egyébként br. 700, de ez mindegy, abszolút nem hencegés volt, csak tudni, hogy 4 éve nem voltam orvosnál, és ilyen szülészeti ellátás vár rám, az röhej!
2022. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem volt mikró, sem vízforraló amit használni tudtunk volna. Úgy kellett könyörögni a nővéreknek, hogy legyenek kedvesek bedobni két percre a sterilizáló dobozban lévő bimbővédőt. Nálunk a privát helyiségükben volt bent mikró. Nagy duzzogva csinálták. Nem is értettem, miért nem lehet legalább a folyosón egy közös használatú mikró
2022. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%

Miért olyan elképzelhetetlen az, hogy valaki nem minimálbért keres, hanem többet ebben az országban?

Miért ne lehetne valakinek 1 millió feletti bruttója?

2022. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
38%
#13 főleg egy szülős csoportban, ahol ugye általában nem a semmire várják a gyerekeket a mamik..
2022. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%

11. attól még hogy összevonták és máshogy hívják a mértéke nem változott…


13. hogyne lehetne, de az már nem 1 hanem majdnem 2 millió. olyan pedig nagyon-nagyon-nagyon ritka. aki annyit keres, nem ide írogat, pláne nem állami kórházban szül. ez vitathatatlan TÉNY! ☺️

2022. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%
Ő hol írta, hogy állami kórházban szült?
2022. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

#15 ez nagyon vicces, legutóbb valahova írtam, hogy doktori fokozatom van, majd közölték velem hogy hazudok, egy doktor nem ide ír... Ezzel nem csak saját magát alacsonyította le, de még a butaságáról is számot adott. Igen, mi egész nap otthon ülünk, és a könyveket olvassuk, nem állunk szóba a pór néppel!


Ja, és azt írtam, hogy a TB-levonásom 130, ettől ez jelenleg ugyanazt jelenti, valótlanságot nem állítottam. Ha dolgozol, és volt a kezedben mostanában bérpapír, akkor te is láthatod. Szerintem a NAV-ot sem hívjuk már APEH-nak, és sorolhatnám. Mindenhogy magas a közteher, amit cserébe kapunk az pedig ez. Táskában vitt Smack leves.


Magánkórházat pedig megengedhetném magamnak, de elvből nem tenném. Fizetem a TB-t, táppénzen 10 éve nem voltam. Azt a pénzt inkább a gyerekemre fordítom.

2022. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%

Már összevont társadalombiztosítási járulék van, kedves 10. válaszoló


De abból csak 7 az egbizt. 10 nyugdíj, 1,5 mep.

2022. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
44%

17. a te br. 700 jövedelmed ide teljesen reális, átlagos nyugi.

nem erről volt szó, hanem a br. 1.85-ről…

2022. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%
17, a doktoriddal tudhatnál helyesen írni... pórnép, mindegy, hogy...
2022. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!